Lakier hybrydowy 453 Electric Blue 8g

Zaczaruj rzeczywistość wyjątkowym odcieniem koloru Pantone - indigo o mocnym, niemal neonowym napigmentowaniu. Electric Blue od Slowianka Nail Trends to żywy granat zamknięty w małym słoiczku, który odmieni każdą, a zwłaszcza jesienną stylizację paznokci. Kremowa konsystencja i niska wiskozowatość zapewniają lekką i przyjemną pracę. Elektryzuj i przyciągaj spojrzenia! 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
 • przyjemna praca dzięki średnio gęstej, kremowej konsystencji, 

 • niska wiskozowatość, dzięki której pędzelek szybko się odrywa i pięknie pracuje zwłaszcza w strefie skórek, 

 • jeden z najbardziej napigmentowanych kolorów od Slowianka Nail Trends, już jedna warstwa mocno kryje paznokcie, 

 • wybrane kolory z kolekcji Feel the Blues od Slowianka Nail Trends pozbawione są czarnego barwnika, za to mocno nasycone intensywnym pigmentem ciemnoniebieskim, który nadaje delikatnej transparentności; do pełnego, pięknego krycia wymagana jest aplikacja dwóch warstw produktu, 

 • średnia inhibicja, można od razu po utwardzeniu aplikować top hybrydowy, 

 • dwie warstwy koloru na paznokciach wydobywają niezwykłe bogactwo barwy, choć już jedna zapewnia piękne krycie. 

 • na wcześniej zbudowane i zmatowione paznokcie sztuczne lub na inhibicję bazy nanosimy kolor, 

 • ze względu na mocne napigmentowanie nie tworzymy zbyt grubej warstwy, 

 • skupiamy się na delikatnej pracy, nie drapiemy pędzelkiem, dzięki czemu uzyskamy jednolitą i gładką powierzchnię, 

 • za pomocą cienkiego Pędzla Magicznego 7 od Slowianka Nail Trends doprowadzamy kolor pod skórki (produkt nie zalewa skórek), uważając przy tym, aby ich nie dotknąć, gdyż pigment powoduje mocne przebarwienia, 

 • pierwszą warstwę utwardzamy w lampie 30 sekund, 

 • aplikujemy drugą warstwę i tak samo utwardzamy 30 sekund, 

 • stylizację wykańczamy wybranym topem i utwardzamy zgodnie z jego instrukcją. 

Pora uwolnić ponadczasowy trend, jakim są odcienie boskiego indigo - koloru Pantone. Niesamowicie intensywne odcienie granatu i kobaltu z nutką atramentu i głębokiego oceanu to propozycja zamknięta w sześciu słoiczkach wyjątkowej kolekcji Feel the Blues od Slowianka Nail Trends. Swoisty ukłon w kierunku miłośników granatowo - niebieskich barw, które do tej pory nie miały zbyt wielu reprezentantów w naszej palecie kolorów hybrydowych. Jaśniejsze czy ciemne odcienie? Wpadające w atrament, czy może oceaniczny turkus? Jedno jest pewne, każdy z nich to wielki hit jesienni 2023 roku. Gwarancja urzekających i elektryzujących stylizacji paznokci, które nie pozwolą Ci zginąć w tłumie. Cudownie wyglądają zestawione z kolorem rudym, pomarańczowym, dyniowym oraz skórzanym brązem, który również jest bardzo popularny w tym sezonie. Przy pierwszym spojrzeniu nieco zbliżone do koloru czarnego, w świetle dziennym i sztucznym widać wyraźnie jak z ciemnej głębi wydostaje się bardzo intensywny pigment w czystej postaci. Ta unikatowość sprawia, że kolory są jeszcze bardziej wyjątkowe. 

Electric Blue od Slowianka Nail Trends to najjaśniejszy granat w całej kolekcji, bliski krewny koloru Pantone - indigo. Cudownie przesiąknięty pigmentem, niemal neonowy, ale zdecydowanie ciemniejszy, co czyni go wyjątkowo osobliwym. Mocny, przenikliwy i uniwersalny zarazem. Idealnie nadaje się na lato, jesień i zimę. Granatowy zawrót głowy!