Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta, nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Produkt posiada brokatowe (gliterowe) drobinki - pyłki, pajetki, holograficzna folia, płatki, itp.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

Jest to produkt kauczukowy, więc nadaje się zarówno do paznokci naturalnych, na hybrydę, jak i do paznokci sztucznych. Zawiera w sobie niewielkie kawałki złotej, metalicznej folii o różnych rozmiarach. Jest to folia z mocnym, lustrzanym i metalicznym efektem. Idealny jako uzupełnienie stylizacji ze zdobieniami, jak i do pokrycia całej płytki paznokcia, aby dodać mu nieco lśniącego życia. Efekt jest subtelny - pasuje zarówno do kolorów pastelowych jak i ciemnych, głębokich odcieni.
Aliphatic Urethane Acrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Acrylates Copolymer, Dimethicone, Styrene/Acrylate Copolymer