Acrylic Clear Powder 10 g

Acrylic Clear Powder Slowianka, dostępny w opakowaniach 10- i 30-gramowych, to puder do paznokci akrylowych. Idealnie łączy się ze specjalnie przeznaczonym do niego liquidem. Składa się z wielu małych, sypkich drobinek. Sprawia to, że puder ma przejrzysty, szklisty kolor, nie widać na nim poszczególnych pyłków. Dzięki temu gotowy produkt jest bardzo mocny, odporny na popękania i elastyczny. Wyróżnia go to spośród innych tego typu akcesoriów do paznokci.

18,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa
Z akcesoriami do paznokci Slowianka Trend Nails wykonanie akrylowego manicure będzie komfortowe i dokładne. Zarówno liquid, jak i pudry, charakteryzują się najwyższą jakością, co przekłada się na efekt końcowy. Jeśli marzą Ci się zadbane i perfekcyjnie zbudowane paznokcie, koniecznie zwróć uwagę na nasz Acrylic Clear Powder.

Acrylic Clear Powder, dostępny w opakowaniach 10- i 30-gramowych, to produkt idealnie łączący się ze specjalnie przeznaczonym do niego liquidem. Proporcje połączenia wynoszą 1:1. Jednak dzięki unikalnej strukturze liquidu, puder do akryli można zastosować w nieco większej lub mniejszej ilości. Usprawnia to pracę w salonie manicure, ponieważ pozwala na uzyskanie odpowiedniej mieszanki mniejszym nakładem pracy.

Tym, co wyróżnia Acrylic Clear Powder spośród innych produktów do paznokci żelowych, jest jego miałkość. Puder ten składa się z wielu naprawdę niezwykle małych, drobnych, sypkich drobinek. Jego struktura przypomina nieco mąkę. To ogromna zaleta. Sprawia bowiem, że puder ma przejrzysty, szklisty kolor, nie widać na nim poszczególnych pyłków. Jeśli nie chcemy nakładać na niego żadnych dodatkowych kolorów, możemy spokojnie pozostawić go w naturalnym kolorze.

Jest to jednak nie tylko kwestia estetyczna. Jednolitość końcowego produktu wpływa również na jego trwałość. Paznokcie wykonane dzięki niemu są mocne, twarde, ale jednocześnie elastyczne i odporne na popękania. Puder doskonale zachowuje się podczas zacisku, a tunel utrzymuje się nawet przy cienkiej warstwie.
Acrylates Copolymer, Ethyl Methacrylate, Polymethyl Methacrylae, Polyethylene Terephthalate, Trimethylopropane Triacrylate, Dimethivone, Macrocrystalline Wax.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl