Superwhite Powder 30 g

Nasz Superwhite Powder to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o akcesoria do paznokci akrylowych. Jest mocny i trwały, pozostawia elegancki efekt. Idealnie nadaje się do wykonywania konstrukcyjnego french manicure. Jest śnieżnobiały i miałki. Doskonale rozprowadza się w liquidzie, nie pozostawia efektu marmuru. Zapobiega powstawaniu pęknięć i uszkodzeń. Wykorzystywany w salonach manicure i na mistrzostwach. Dostępny w dwóch rozmiarach opakowań.

42,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
Marzy Ci się wykonany perfekcyjnie konstrukcyjny french manicure? Z wyraźnie oddzielonym białym paskiem, mocny, trwały i elegancki? Postaw na akcesoria do paznokci Slowianka Trend Nails. To wysokiej jakości produkty, którymi chętnie zaopatrują się liczne salony manicure. Nasz Superwhite Powder to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o budowę akryli.

To śnieżnobiały puder do wykonywania francuskiego manicure. Używa się go w połączeniu z liquidem do akryli Slowianka. Obydwa te produkty doskonale się uzupełniają. Superwhite Powder ma niezwykle czysty, jasny kolor. Jest bardzo delikatny i miałki, w konsystencji przypominający mąkę. To jego ogromna zaleta. Właśnie dzięki niej puder po połączeniu z płynem nabiera jednolitej barwy, bez efektu marmuru. To nie tylko kwestia estetyczna. Nasze artykuły do paznokci żelowych są bardzo trwałe. Płytka z nich stworzona staje się mocna, a jednocześnie elastyczna. Zapobiega to uszkodzeniom i łamaniu się paznokci.

Superwhite Powder, dostępny jest w opakowaniach 10- i 30-gramowych. To produkt przeznaczony do połączenia ze wspomnianym już liquidem. Proporcje połączenia wynoszą 1:1. Jednak dzięki unikalnej strukturze liquidu, puder można zastosować w nieco większej lub mniejszej ilości. Usprawnia to pracę.

Naszego pudru można używać w salonie, ale także w mistrzostwach stylistek paznokci w technologii akrylowej. To popularna metoda na wykonanie konstrukcyjnego french manicure - szybka i efektowna.
Acrylates Copolymer, Ethyl Methacrylate, Polymethyl Methacrylae, Polyethylene Terephthalate, Trimethylopropane Triacrylate, Dimethivone, Macrocrystalline Wax.