Spider Hexa Gel White 5g

Jeśli lubisz delikatne zdobienia na paznokciach, to produkt dla Ciebie. Pozwala wykonać pełne detali obrazki i wzory. Spider Hexa Gel White sprawi, że twój hybrydowy manicure będzie niepowtarzalny. Wśród innych tego typu akcesoriów do hybryd wyróżnia się wyraźnym kolorem i mocną rozciągliwością. Po nałożeniu na płytkę paznokcia zachowuje swój kształt. Biała wersja świetnie sprawdza się w połączeniu z neonowymi pyłkami.
21,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Bardzo napigmentowany kolorowy żel do zdobień. Posiada bardzo wysoką lepkość, dlatego można nim wykonywać szybkie zdobienia typu pajęczyna.

Ze względnu na niewielką warstwę dyspersyjną można używać w zdobieniach zarówno pod jak i nad top.

Na uprzednio przygotowany paznokieć nakładamy produkt za pomocą krótkiego, cienkiego pedzelka lub drewnianego patyczka. Produkt nie może dotykać skórek klienta - warto zabezpieczyć je gumą ochronną Gum Protect.

Po utwardzeniu w lampie (wg instrukcji lampy) zaaplikować top lub przetrzeć dyspersję Cleanerem, jeżeli zdobienie jest wykonane na top.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Lubisz delikatne zdobienia na paznokciach, pełne detali obrazki i abstrakcje? Spider Hexa Gel White sprawi, że twój hybrydowy manicure będzie niepowtarzalny. Jest to żel wyjątkowy spośród innych akcesoriów do hybryd. Wyróżnia się niesamowicie dużą rozciągliwością. Można rozciągać go na ponad metrowe nitki, które będą zachowywały swoją formę bez zrywania się. Tej właściwości zawdzięcza zresztą swoją nazwę. Delikatny, ale mocny niczym pajęczyna. Po utwardzeniu należy go przetrzeć albo nałożyć na niego pigment.
Chociaż żel Spider Hex Słowianka da się rozciągnąć naprawdę solidnie, wystarczy 20-30 cm do wykończenia hybrydowego manicure. A jak go wykorzystać? Ile stylistek paznokci, tyle pomysłów. Z drobnych niteczek można robić bogate abstrakcyjne wzory, można układać je, tworząc obrazki. Ponieważ da się go mocno rozciągnąć, jego fragmenty mogą być niezwykle cienkie. To dobra wiadomość dla tych pań, które lubią lekkie detale. Poszczególne fragmenty można zagęszczać i robić bardziej skomplikowane zdobienia. Po nałożeniu żel zachowuje swój kształt.
Jest też wiele technik pracy z żelem Spider Hex. Da się aplikować go tradycyjnie pędzelkiem albo patyczkiem. Jest też inny sposób - przez nakładanie palcem, oczywiście w rękawiczce. Tak można szybko nanieść ciekawe zdobienia.
Spider Hex Gel White to jeden z akcesoriów do zdobienia paznokci o uniwersalnym zastosowaniu. Wykona się nim białe wzory oraz biały marmur konstrukcyjny. Rewelacyjnie łączy się z neonowymi pyłkami. Biel żelu podbija ich kolor.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl