Spider Hexa Gel Black 5g

Szukasz wyjątkowych akcesoriów do zdobienia paznokci? Pozwalających wykonać idealne obrazki i wzory? Spider Hexa Gel Black sprawi, że twój hybrydowy manicure będzie oryginalny i subtelny. Wśród innych tego typu akcesoriów do hybryd wyróżnia się wyraźnym czarnym kolorem i wyjątkową rozciągliwością. Jego czerń jest wyrazista nawet na cienkich nitkach. Świetnie wygląda wykończony metalicznymi pyłkami.
21,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Bardzo napigmentowany kolorowy żel do zdobień. Posiada bardzo wysoką lepkość, dlatego można nim wykonywać szybkie zdobienia typu pajęczyna.

Ze względnu na niewielką warstwę dyspersyjną można używać w zdobieniach zarówno pod jak i nad top.

Na uprzednio przygotowany paznokieć nakładamy produkt za pomocą krótkiego, cienkiego pedzelka lub drewnianego patyczka. Produkt nie może dotykać skórek klienta - warto zabezpieczyć je gumą ochronną Gum Protect.

Po utwardzeniu w lampie (wg instrukcji lampy) zaaplikować top lub przetrzeć dyspersję Cleanerem, jeżeli zdobienie jest wykonane na top.

Marzą Ci się zdobienia subtelne, cienkie i delikatne niczym pajęcza sieć? Spider Hexa Gel pomoże je spełnić! Jest to bardzo specyficzny żel, wyjątkowy wśród akcesoriów do hybryd. Tym, co go wyróżnia jest duża rozciągliwość. Co to znaczy “duża”? Nitka tego produktu rozciąga się minimalnie na metr. Stąd właśnie wzięła się jego nazwa. To sprawia, że zdobienia paznokci nim wykonane wyglądają naprawdę wyjątkowo.
Już 20-30 cm żelu Spider Hexa wystarczy do wykończenia hybrydowego manicure. Żel da się wykorzystywać na wiele sposobów. Dzięki jego elastyczności można rozciągnąć go do naprawdę subtelnych niteczek i tworzyć lekkie wzory. Wykonuje się nim zdobienia główne oraz detale. Doskonale nadaje się do wzorów abstrakcyjnych. Kilka linii wystarczy, żeby ładnie wykończyć minimalistyczny manicure. Zagęszczając nakładany żel można stworzyć na paznokciu obraz. Spider Hexa Gel Słowianka jest więc uniwersalny.
Także praca z nim jest możliwa na różne sposoby. Stylistki paznokci aplikują go pędzelkiem, drewnianym patyczkiem do manicure albo palcem. Ta ostatnia technika pozwala tworzyć szybko ciekawe ozdoby. Co niezwykle ważne, żel po nałożeniu zachowuje swoją strukturę, bez kurczenia się. Po utwardzeniu trzeba go przetrzeć albo nabłyszczyć.
Wersja czarna charakteryzuje się bardzo głębokim kolorem. To 100% czerni. Nawet po rozciągnięciu żelu do bardzo cienkiej nitki, będzie ona wyraźna. W ten sposób żel Słowianka zdecydowanie wyróżnia się na rynku akcesoriów do zdobienia paznokci. Kolejną jego zaletą jest dyspersja. Żel nadaje się do aplikacji pyłków po utwardzeniu. Dzięki temu na paznokciach powstają delikatne, błyszczące ozdoby.
Acrylate Polymers, Acrylate hydroxyl ester, Acrylate copolymer, Cellulose acetate butyrate, Microcrystal spicy, CI77266.