Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Instagram – to jeden z najbardziej znanych i wpływających na popkulturę medium społecznościowe. Stał się on inspiracją do stworzenia nowoczesnej kolekcji 10 lakierów hybrydowych Slowianki Nails Trends, o nazwie Influencer Collection. Zawiera ona w sobie kolorowe, wyraziste odcienie, które opisują najpopularniejsze hasztagi, związane ze stylizacją paznokci na Instagramie.

Hasztag #nailsaddict, w dosłownym tłumaczeniu oznacza - ,,uzależniony od paznokci”. Posługują się nim na Instagramie najczęściej te osoby, które tworzą lub zgadzają się na manicure niestandardowy, z dużą ilością zdobień, dodatków, inną formą kształtu płytki paznokciowej, ciekawymi kolorami. W Influencer Collection ten hasztag opisuje wyrazisty, ciepły, ciemniejszy odcień landrynkowego różu. To świetny kolor jako podkład do przeróżnych efektów pyłkowych i przykuwających wzrok stylizacji. Obok tego odcienia nie da się przejść obojętnie.

Lakiery z tejże kolekcji mają efektywne krycie i dobre poziomowanie na płytce. Utwardza się je w lampie LED, przez 30 sekund.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl