Lakier hybrydowy 140 Jolene 8g

Hybryda Jolene 140 w intensywnym, lecz jednolitym, malinowym odcieniu. Jest bardzo dobrze napigmentowana, dzięki czemu zapewnia perfekcyjne krycie już po położeniu drugiej warstwy produktu. Malinowy lakier hybrydowy Jolene 140 nie spływa oraz nie zalewa skórek. Za sprawą swojej konsystencji gwarantuje stylistom szybką, wygodną i przyjemną pracę. Produkt doskonale sprawdzi się w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym.

37,99 zł
catalog online paypo

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Oferujemy ponad 500 bestsellerowych odcieni lakierów hybrydowych, ale jesteśmy w stanie poszerzyć ofertę w razie zapotrzebowania.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Kolor soczystej maliny to w pełni uniwersalna propozycja, choć co należy przyznać nieco odważna. Malinowy manicure doskonale odnajdzie się w każdej stylizacji, niezależnie od jej stylu, pory roku oraz zawodu, czy wieku klientki. Kolorowe szaleństwo lub subtelne ożywienie monotonnego look’u – wszechstronność maliny bez wątpienia została dostrzeżona, co potwierdzają wyniki sprzedaży! Malinowy lakier hybrydowy Jolene 140 z The Puppy Collection to absolutny hit Slowianki! Hybryda Jolene 140 od Slowianka Nail Trends to jedna z najciemniejszych propozycji naszej bardzo wyjątkowej kolekcji. Dlaczego wyjątkowej? The Puppy Collection to nie tylko unikalne oraz różnorodne kolory - to przede wszystkim niesamowite nazwy produktów, wyłonione na drodze konkursu. Jolene, Fifi, Aron, Pablo czy Victor - każda z nich to imię waszego uroczego pupila!
Lakier hybrydowy Jolene 140 jest bardzo intensywny oraz jednolity, nie ma w sobie żadnych mieniących się drobinek. Zupełnie inaczej prezentuje się z Top Coat no wipe oraz Velvet Top Coat, dzięki czemu można stworzyć niesamowicie unikalną stylizację tylko z pomocą jednego koloru oraz różnych topów. Jolene 140 na paznokciach wyjątkowo prezentuje się zarówno samodzielnie, jak i również w otoczeniu innych odcieni, szczególnie brudnych, złamanych, cielistych, czy po prostu białego lub czarnego.
Jolene 140 z Charlie 145? Złamany, szarobeżowy Charlie pięknie podkreśli intensywność maliny! Jolene 140 sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym. Dzięki średniej konsystencji oraz słabemu poziomowaniu produkt nie spływa oraz nie zalewa skórek. Jest bardzo dobrze napigmentowany, więc wystarczą już dwie warstwy, aby cieszyć się perfekcyjnym manicure.
Wyróżnij się stylizacją! Wybierz nasz intensywnie malinowy lakier hybrydowy Jolene 140 od Slowianka Nail Trends! Profesjonalny produkt w atrakcyjnej cenie!
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.