Pędzel Sonda Premium

Pędzel do zdobień paznokci Sonda Premium to wyjątkowe narzędzie w ofercie Slowianka Nail Trends. Produkt posiada drobną końcówką w kształcie kuleczki. Można nią wykonać idealnie elementy w płaskorzeźbie i przede wszystkim koronki z Elastic Gel. Pędzel do paznokci Sonda Premium wygodnie układa się w dłoni podczas pracy nad szczegółowymi elementami kompozycji. Sonda Premium doskonale sprawdzi się podczas malowania kropek, grawerowania napisów.

45,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Sonda Premium to praktyczne i uniwersalne narzędzie do prezycyjnych zdobień paznokci od Slowianki. Pędzelek do paznokci Sonda Premium wyróżnia się swoim niekonwencjonalnym charakterem – jego skuwka zakończona jest nie włosiem, a drobną kuleczką. 
Sonda Premium pozwala dokładnie wykonać bardzo szczegółowe zdobienia w postaci kropek lub kółek. Pędzelek do zdobień paznokci Sonda Premium posiada plastikową rączkę, która wygodnie układa się w dłoni. 
Z pomocą tego nieszablonowego pędzelka do paznokci możesz stworzyć zarówno płaskie, jak i wypukłe wzory. Sonda Premium to doskonałe narzędzie do formowania zdobień fakturowanych, takich jak płaskorzeźba lub koronka na powierzchni paznokcia. Pędzel Sonda Premium świetnie sprawdzi się przy technice grawerowania. 
Pielęgnacja pędzle do paznokci wymagają odpowiedniego czyszczenia po każdym użyciu.Idealnie w tym wypadku sprawsza się Brush Cleaner od Slowianka Nail Trends.