Pędzel magiczny 6mm

Pędzel magiczny 6mm to narzędzie do profesjonalnego malowania niewielkich dekoracji na paznokciach. Cienki pędzelek do zdobień paznokci wykonano z krótkiego włosia syntetycznego.  Posiada wybrzuszony trzonek, dzięki któremu pędzel do zdobień paznokci doskonale leży w dłoni. Pędzel magiczny 6mm świetnie sprawdzi się na przykład podczas tworzenia drobnych ornamentów, abstrakcji, motywów florystycznych i pejzaży.

Special Price 30,00 zł Taniej o 12zł -12off 42,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.

Elegancki pędzelek do paznokci Pędzel magiczny 6mm od Slowianka Nail Trends to wyjątkowy produkt, który pozwoli Ci stworzyć niezwykłe kompozycje na każdą okazję. 
 
Pędzle do zdobień Magic Brush od Slowianka Nail Trends wyprodukowano w oparciu o rozwiązania gwarantujące maksymalną satysfakcję z codziennej pracy przy niewielkich dziełach sztuki na paznokciach. Pędzel magiczny 6mm do manicure został wykonany według technologii podwójnego opracowania – jego szpic jest miękki, a osadzenie pędzla grubsze i twardsze. 
 
Zróżnicowana budowa 6-milimetrowego włosia pozwala na wykonanie maksymalnie precyzyjnych elementów nawet najbardziej wymagającej stylizacji paznokci. Włosie jest mocno ściśnięte, co minimalizuje ryzyko szybkiej eksploatacji produktu. Drewniany trzonek pędzelka do manicure wybrzusza się pod skuwką, umożliwiając tym samym wygodny chwyt podczas pracy. 
 
Uniwersalny pędzelek do zdobień od Slowianka Nail Trends umożliwia projektowanie zróżnicowanych dekoracji paznokcia. Pędzel magiczny 6mm doskonale sprawdza się przy malowaniu krótkich i cienkich linii. Jego krótkie włosie idealnie namaluje faliste kreski oraz niewielkie ornamenty. Grube włosie przy skuwce sprawia, że pędzelek do paznokci świetnie poradzi sobie przy często stosowanej w manicure technice cieniowania. 
 
Z jego pomocą możesz wykreować na paznokciach wyjątkowe małe dzieła sztuki – motywy florystyczne, ornamenty abstrakcyjne, a nawet portrety lub pejzaże. Pielęgnacja po każdym użyciu wyczyść pędzelek do zdobień paznokci za pomocą odpowiedniego preparatu. 
 
Rączka pędzla nie nadaje się do czyszczenia acetonem – stosuj środki takie, jak Bruch Cleaner od Slowianka Nail Trends lub inne dobre płyny do dezynfekcji. 
 

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl