Lakier hybrydowy 479 Raffaello 8g

Kolor 479 Raffaelo z kolekcji Esthetic Line od Slowianka Nail Trends pozwala na stworzenie ponadczasowej stylizacji z naturalnym wyglądem. Mleczno-biały kolor z drobnymi płatkami ala konfetti idealnie współgra z bazami do paznokci naturalnych oraz do wykończenia żelowych i akryżelowych. Produkt jest półtransparentny (30-40% krycia), stapia się z paznokciem w strefie skórek, kamuflując półksiężyc. Kremowa konsystencja ułatwia aplikację i zapewnia idealny refleks światła. Wysoka UV blokada pozwala cieszyć się estetycznymi paznokciami przez 3-5 tygodni. Esthetic Line gwarantuje trwałość i naturalny wygląd.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

 • Kremowa tekstura, która nie rozlewa się na skórki,
 • Szybkie i łatwe nakładanie hybrydowego koloru,
 • Produkt samopoziomujący bez tworzenia nadmiernej grubości,
 • Bardzo niska lepkość, co pozwala na precyzyjne manewrowanie pędzelkiem bez wciągania pęcherzyków powietrza,
 • Krycie na poziomie 30 - 40%,
 • Wysoka tiksotropia, która ułatwia komfortową pracę,
 • Czas utwardzania wynosi 30 sekund w lampie LED od Slowianki i 2 minuty w lampie UV,
 • Minimalna lepkość powierzchniowa i niewielka inhibicja, nie wymaga przecierania, można od razu nakładać top lub zdobienia,
 • Stabilny pigment: nie osadza się, nie rozwarstwia, a kolor pozostaje niezmienny w trakcie użytkowania (to istotna cecha dla produktów półprzezroczystych).

Przykładowy sposób użycia:

Przed zaaplikowaniem hybrydy na naturalne paznokcie, wybierz odpowiednią bazę i stosuj się do instrukcji jej aplikacji. Jeśli aplikujemy hybrydę na paznokcie sztuczne, najpierw tworzymy paznokcie za pomocą żelu lub akryżelu zgodnie z zaleceniami producenta. Następnie matujemy powierzchnię paznokcia sztucznego używając polerki o ziarnistości 240 lub 260, aby jak najbardziej wygładzić płytę paznokcia.

Aplikacja:

 • nałóż cienką warstwę koloru, zaczynając od skórek, a potem równomiernie rozprowadź produkt na lewej i prawej stronie paznokcia,
 • zadbaj o to, aby produkt nie tworzył grudek na końcówkach,
 • utwardzaj w lampie przez 30 sekund,
 • nakładaj kolejne warstwy koloru, pamiętając o utwardzeniu każdej z nich przez 30 sekund w lampie,
 • zastosuj wybrany top,

(Do uzyskania efektu lśniących paznokci polecamy Top No Wipe lub artystyczne topy takie jak Silver Top, Golden Top oraz Top Unicorn, które dodają paznokciom subtelny efekt. Dostępne są również topy matowe: Top Velvet oraz Top Velvet Holo z delikatnym holograficznym brokatem oraz Top No Wipe Holo z pyłkiem holograficznym, które zapewniają subtelną poświatę.)

 • utwardzaj zgodnie z instrukcjami do wybranego topu,
 • na koniec aplikuj oliwkę lub serum na skórki.
P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.

Kolor 479 Raffaelo z kolekcji Esthetic Line od Slowianka Nail Trends pozwoli na stworzenie niebanalnej, ponadczasowej stylizacji, przy zachowaniu jej naturalnego wyglądu! Naturalność nigdy nie wychodzi z mody, a mleczno-biały kolor Raffaelo z mnóstwem drobnnych płatków, przypominających konfetti idealnie współgra z bazami do paznokci naturalnych, a także nada się do wykończenia coverowych paznokci żelowych lub akryżelowych. Produkt jest półtransparentny i ma krycie na poziomie 30 - 40% co sprawia, że subtelnie stapia się z paznokciem naturalnym w strefie skórek i delikatnie go kamufluje uwidaczniając półksiężyc. Kremowa konsystencja zapewnia łatwe rozprowadzanie hybrydy na powierzchni paznokci i piękne wyrównanie tworzące idealny refleks światła. Wysoka UV blokada pozwala cieszyć się pięknymi i estetycznymi paznokciami od 3 do 5 tygodni. Przez cały ten czas kolor pozostaje identyczny jak w dniu aplikacji, nie żółknie, nie płowieje, a odrost nie jest widoczny. Pokochaj hybrydy z serii Esthetic Line za ich piękne kolory, naturalne stylizacje oraz trwałość manicure, pozwalającą oszczędzić czas i pieniądze. Postaw na Natural Look, on nigdy nie wyjdzie z mody.

Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacyrlate, HEMA, Hydroxyctclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxie, Silica Capryllyl Silylate, p-Hydroxyanisole, +/- CI 15850, CI 77891, CI77742, CI 77002, CI 45410, CI 45380, CI 47005
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl