Baza Stone Cover Base Moonstone Light 174 8g

Baza Stone Cover Base Moonstone Light 174 to preparat o dość rzadkiej konsystencji ale 80-procentowym kryciu. Ma piękną, perłowo-beżowo-różową barwę. Pełni dwie funkcje - bazy i hybrydowego lakieru do paznokci. Stylistka manicure może używać Moonstone jako jedynej hybrydy, lub w połączeniu z gęstą bazą. Moonstone wzmacnia paznokcie, jest twarda i odporna. Utwardzanie preparatu w lampie 48W zajmuje 30 sekund. Stylizacja manicure przy pomocy tej bazy daje efekt pięknych, delikatnych paznokci.
Special Price 30,39 zł Taniej o 7.6zł 37,99 zł
Baza Stone Cover Base Moonstone Light 174 jest udoskonalonym preparatem od Slowianka Nail Trends, który stanowi odpowiedź na oczekiwania klientek i stylistek paznokci. Jest to materiał o dość rzadkiej konsystencji, a jego główną zaletę stanowi 80-procentowe krycie. Moonstone ma piękną, perłowo-beżowo-różową barwę. Pełni dwie funkcje - bazy i hybrydowego lakieru do paznokci. Stylistka manicure może używać Moonstone jako jedynej hybrydy, lub w połączeniu z gęstą bazą. Nałożenie wersji Light na płytkę paznokciową Moonstone wzmacnia paznokcie, warstwa jest twarda i odporna, nie pęka ani nie kruszy się. Stylizacja manicure przy pomocy tej bazy daje efekt pięknych, delikatnych paznokci, również w biznesowym stylu. Czas wykonania jest skrócony dzięki efektowi “dwa w jednym”, który daje baza jednocześnie koloryzująca. Utwardzanie preparatu w lampie 48V zajmuje 30 sekund. Moonstone użyty jako baza podkładowa nałożona cienką warstwą doskonale wtapia się w naturalną płytkę paznokciową, na którą można położyć gęstą bazę dla wyrównania, nadbudowania lub przedłużenia płytki. Kolejna warstwa Moonstone dodatkowo utwardza i wygładza stylizację paznokci. Top Coat No Wipe wykończy stylizację manicure i doda jej blasku. Utwardzanie każdej warstwy pod lampą 48V zajmuje 30 sekund. 60 sekund suszy się grubszy pokład gęstej Stone Cover Base. Wtedy naturalna, delikatna, piękna stylizacja paznokci jest gotowa i będzie ozdobą dłoni przez kolejne 4 tygodnie.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
Acrylate oligomers, Ultraviolet light initiator, Acrylic Acid Monomer, Inorganic pigment, Volatileorganic compounds (VOC)
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Baza Stone Cover Base Moonstone Light 174 8g
Twoja ocena