Baza Stone Cover Base Moonstone Light 174 8g

Baza Moonstone Light 174 z kolekcji Stone Cover Base  to preparat o dość rzadkiej konsystencji ale 80-procentowym kryciu. Ma piękną, perłowo-beżowo-różową barwę. Pełni dwie funkcje - bazy i hybrydowego lakieru do paznokci. Stylistka manicure może używać Moonstone Light 174 jako jedynej hybrydy, lub w połączeniu z gęstą bazą. Moonstone Light 174 wzmacnia paznokcie, jest twarda i odporna. Utwardzanie preparatu w lampie 48W zajmuje 30 sekund. Stylizacja manicure przy pomocy tej bazy daje efekt pięknych, delikatnych paznokci.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Baza Moonstone Light 174 z kolekcji Stone Cover Base jest udoskonalonym preparatem od Slowianka Nail Trends, który stanowi odpowiedź na oczekiwania klientek i stylistek paznokci. Jest to materiał o dość rzadkiej konsystencji, a jego główną zaletę stanowi 80-procentowe krycie. Moonstone Light 174 ma piękną, perłowo-beżowo-różową barwę. Pełni dwie funkcje - bazy i hybrydowego lakieru do paznokci. Stylistka manicure może używać Moonstone Light 174 jako jedynej hybrydy, lub w połączeniu z gęstą bazą. Baza Moonstone Light 174 nałożona na płytkę paznokciową wzmacnia ją, warstwa jest twarda i odporna, nie pęka ani nie kruszy się. Stylizacja manicure przy pomocy tej bazy daje efekt pięknych, delikatnych paznokci, również w biznesowym stylu. Czas wykonania jest skrócony dzięki efektowi “dwa w jednym”, który daje baza jednocześnie koloryzująca. Utwardzanie preparatu w lampie 48V zajmuje 30 sekund. Moonstone Light 174 użyty jako baza podkładowa nałożona cienką warstwą doskonale wtapia się w naturalną płytkę paznokciową, na którą można położyć gęstą bazę dla wyrównania, nadbudowania lub przedłużenia płytki. Kolejna warstwa Moonstone Light 174 dodatkowo utwardza i wygładza stylizację paznokci. Top Coat No Wipe wykończy stylizację manicure i doda jej blasku. Utwardzanie każdej warstwy pod lampą 48V zajmuje 30 sekund. 60 sekund suszy się grubszy pokład gęstej Stone Cover Base. Wtedy naturalna, delikatna, piękna stylizacja paznokci jest gotowa i będzie ozdobą dłoni przez kolejne 4 tygodnie.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl