Baza Stone Cover Base Roselita Light 178 8g

Baza Roselita Light 178 jest dość rzadkim preparatem, który powstał w odpowiedzi na potrzeby klientek i stylistek paznokci. Jest to baza, która jednocześnie koloryzuje płytkę paznokciową. Usprawnia wykonanie manicure, zastępuje hybrydę. Bardzo dobrze łączy się z płytką naturalną, nadaje jej barwę odcieni beżowo-różowych. Utwardza się pod lampą 48W w ciągu 30 sekund. Gwarantuje wykonanie pięknej, delikatnej, biznesowej stylizacji paznokci, która wygląda naturalnie. Doskonale wygląda przy zastosowaniu także Stone Cover Base Roselita 177.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Baza Roselita Light 178 jest dość rzadkim w swojej konsystencji preparatem, który powstał w Slowianka Nail Trends w odpowiedzi na potrzeby stylistek paznokci i klientek. Ta baza koloryzuje płytkę paznokciową, nadając jej delikatną, naturalną barwę odcieni beżowo-różowych. Ma krycie na poziomie 80 procent. To oznacza gładki, jednolity kolor stylizacji manicure. Bardzo dobrze łączy się z naturalną płytką paznokciową, co wzmacnia i utwardza paznokcie, nawet te najbardziej delikatne i cienkie. Gwarantuje to również jej trwałość. Roselita Light 178 nie pęka, nie zarysowuje się, nie zapowietrza.
Po odpowiednim przygotowaniu naturalnej płytki, stylistka manicure uzyskuje przy pomocy tej bazy dwa efekty jednocześnie: utwardzenie i koloryzację. Usprawnia to wykonanie manicure, skraca czas wykonania stylizacji, gdyż zastępuje hybrydę. Roselita 178 utwardza się pod lampą 48V w ciągu 30 sekund. Materiał ten ma dyspersję, należy go więc przetrzeć po wysuszeniu. Gwarantuje wykonanie pięknej, delikatnej, biznesowej stylizacji paznokci, która wygląda naturalnie przez nawet 4 tygodnie. Przy zastosowaniu także Stone Cover Base Roselita 177, traktując Roselita Light 178 jako bazę, po czym jako wstępny top, uzyskamy trwały, twardy, piękny efekt stylizacji manicure, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wykończenie takiego manicure przy pomocy Top Coat No Wipe zapewnia paznokciom dodatkowy blask, wytrzymałość i barierę UV.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl