Baza Stone Cover Base Ruby Light 180 8g

Baza Ruby Light 180 jest dość rzadkim w konsystencji preparatem, który stanowi odpowiedź na potrzeby stylistek manicure i klientek. Łatwo się nakłada i dobrze wnika w naturalną płytkę paznokciową. Daje dwa pożądane efekty: utwardza nawet najdelikatniejsze paznokcie i koloryzuje je pięknymi odcieniami beżu i różu. Zastępuje lakier hybrydowy, dzięki czemu skraca czas wykonania stylizacji paznokci. Manicure tak wykonany jest naturalny, delikatny, subtelny i piękny. Ruby Light 180 posiada dyspersję. Utwardza się pod lampą w ciągu 30 sekund.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Baza Ruby Light 180, z kolekcji od Slowianka Nail Trends, jest dość rzadkim w konsystencji preparatem, który stanowi odpowiedź na potrzeby klientek i stylistek paznokci. Ze względu na swoją konsystencję łatwo się nakłada i dobrze wnika w naturalną płytkę paznokciową. Daje to dwa oczekiwane efekty: utwardza nawet najbardziej delikatne i cienkie paznokcie, a jednocześnie koloryzuje je pięknymi odcieniami beżu i różu. Kryje na poziomie 80%. Ta baza jest twarda i odporna. Profesjonalnie nałożona przez stylistkę manicure, po odpowiednim przygotowaniu płytki, nie pęka, nie zarysowuje się, nie zapowietrza. Zapewnia piękny wygląd paznokci do 4 tygodni.
Ruby Light 180 może być użyta zamiast lakieru hybrydowego, dzięki czemu skraca się czas stylizacji paznokci. Manicure tak wykonany jest naturalny, delikatny, subtelny i piękny. Ruby Light 180 posiada dyspersję, więc należy przetrzeć preparat po wysuszeniu. Utwardza się pod lampą w ciągu 30 sekund. Użycie Ruby 179 na zmianę z warstwami Ruby Light 180 gwarantuje stylizację manicure, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Warstwy obu typów bazy Ruby doskonale łączą się ze sobą, utwardzają paznokcie, które w efekcie nie sprężynują. Manicure wygląda pięknie, delikatnie, subtelnie, biznesowo przez długi czas - do 4 tygodni. Odcienie Ruby 179 i Ruby Light uzupełniają się wzajemnie i kreują niepowtarzalnie subtelny i naturalny wygląd paznokci. Stylizację wykończy i utrwali Top Coat No Wipe.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
Acrylate oligomers, Ultraviolet light initiator, Acrylic Acid Monomer, Inorganic pigment, Volatileorganic compounds (VOC)