Baza Stone Cover Base Pearl Light 182 8g

Baza Pearl Light 182 uzupełnia swoją subtelną barwą listę unowocześnionych preparatów do stylizacji paznokci. Jest to rzadka baza, która dobrze się poziomuje. Pełni dwie funkcje: nałożona na naturalną płytkę paznokciową utwardza ją i koloryzuje. Pearl Light 182 skutecznie zastępuje hybrydę koloryzując paznokcie nadając im barwę mleczno-beżowo-różową. Czas utwardzania tego materiału pod lampą to 30 sekund. Ta baza posiada dyspersję. Użyta z Pearl 181 tworzy mocny, odporny, piękny, subtelny, biznesowy manicure.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Baza Pearl Light 182 uzupełnia swoją subtelną barwą listę unowocześnionych preparatów do stylizacji paznokci proponowanych przez Slowianka Nail Trends. Jest to rzadka baza, która bardzo dobrze się poziomuje. Pełni ona dwie, oczekiwane przez stylistki manicure i klientki, funkcje: nałożona na naturalną płytkę paznokciową utwardza ją i jednocześnie koloryzuje. Pearl Light 182 niezwykle skutecznie zastępuje hybrydę skracając czas wykonania manicure. Koloryzuje paznokcie nadając im piękny, subtelny mleczno-beżowo-różowy odcień. Wnika w płytkę i utwardza ją. Wzmacnia najcieńsze i najdelikatniejsze paznokcie. Czas suszenia tego materiału pod lampą 48W to 30 sekund. Ta baza posiada dyspersję. Należy zetrzeć z niej warstwę lepką po wysuszeniu.
Użyta, po odpowiednim przygotowaniu naturalnej płytki paznokciowej przez stylistkę, z Pearl 181 tworzy mocny, odporny, piękny, subtelny, biznesowy manicure. Stylistka paznokci może użyć Pearl Light 182 jako bazy, która dobrze wnika w naturalna płytkę. Na to położyć warstwę Pearl 181, która doskonale połączy się z bazą, i dodać Pearl Light 182 jako wstępny top. Użycie hitowego Top Coat No Wipe do wykończenia takiej stylizacji manicure dodaje paznokciom blasku i barierę UV. Twardość obu wariantów bazy Pearl sprawiają, że stylizacja paznokci jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei barwa obu preparatów tworzy niepowtarzalny, delikatny, subtelny, biznesowy wygląd paznokci.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
Acrylate oligomers, Ultraviolet light initiator, Acrylic Acid Monomer, Inorganic pigment, Volatileorganic compounds (VOC)