Pyłek dekoracyjny Apple Pie 1g

Słodka kolekcja Sprinkles od Slowianka Nails Trends, zawiera w sobie cztery rodzaje wesołych, zabawnych, kolorowych pyłków. Dzięki nim można uzyskać stylizacje o świeżym, letnim, cukierkowym looku. Pyłki Sprinkles przypominają tęczowe posypki na tak uwielbianych przez nas słodkościach.

Special Price 18,90 zł Taniej o 8.1zł -8.1off 27,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,90 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Słodka kolekcja Sprinkles Slowianka Nails Trends, zawiera w sobie cztery rodzaje wesołych, zabawnych, kolorowych pyłków. Dzięki nim można uzyskać stylizacje o świeżym, letnim, cukierkowym looku. Pyłki Sprinkles przypominają tęczowe posypki na tak uwielbianych przez nas słodkościach.

Ostatnim pyłkiem w kolekcji Sprinkles jest Apple Pie. Jego pojemność wynosi 1g. W dosłownym tłumaczeniu, efekt ten na paznokciach powinien imitować ciasto szarlotkę. Drobinki pyłku nie mają dużej gradacji, są średniej miałkości. Skutkuje to dobrym ,,noszeniem” się pyłku, ponieważ ziarenka nie drapią, nie wycierają się także końcówki paznokci. Dzięki Apple Pie uzyskamy stylizacje bardziej matowe, bez dużego błysku. Ziarenka układają się, tworząc multikolor. W jego skład wchodzą drobinki koloru czerwonego, srebrnego, złotego, fioletowego, pomarańczowego. W Apple Pie możemy zauważyć największą ilość drobinek czerwonych i srebrnych. Multikolor świetnie wypada w zestawieniu z neonowymi kolorami lakierów hybrydowych. Pyłek Apple Pie przypadnie do gustu Paniom, które lubują się w charakterystycznych, niejednoznacznych, błyszczących, szlachetnych manicure.

Aplikacja efektów z kolekcji Sprinkles wygląda następująco:
- lakier hybrydowy, najlepiej o kolorze neonowym, położenie wybranego topu, użycie efektu, pasującego do danego odcienia neonowego.

Jeśli zależy nam na uzyskaniu bardziej matowego looku paznokci, zaleca się nałożenie topu Top Velvet. Natomiast użycie topu Top Coat No Wipe pozwoli na stworzenie bardziej błyszczącej stylizacji. Sypiąc pyłek, należy go pozostawić ok. 30 sekund na nieutwardzonym topie. Dzięki temu, oba preparaty dobrze się połączą. Pyłkiem można posypać cały paznokieć lub dane jego obszary, np. pasek french. Efekt Apple Pie utwardza się w lampie LED, przez 90 sekund. Po tym czasie, nadmiar efektu należy odpylić szczoteczką.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl