Zestaw pędzli One Stroke

Zestaw pędzli do zdobień paznokci One Stroke od Slowianka Nail Trends pomoże Ci stworzyć wyjątkowe kompozycje florystyczne. W zestawie znajdziesz siedem pędzli o różnych kształtach i wielkościach. Pędzelki do zdobień One Stroke od Slowianki wykonano techniką podwójnego opracowania z mieszanki syntetycznego i naturalnego włosia. Doskonale sprawdzi się podczas malowania dekoracji florystycznych metodą One Stroke. 

 

Special Price 30,00 zł Taniej o 25zł -25off 55,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.

Zestaw pędzli do zdobienia paznokci metodą One Stroke od Slowianka Nail Trends to kompleksowe i praktyczne rozwiązanie dla każdego artysty z branży kosmetycznej. Z akcesoriami Slowianka Nail Trends malowanie techniką One Stroke nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Profesjonalny zestaw do One Stroke składa się z siedmiu pędzelków o różnym kształcie włosia, a także wielkości. Dzięki temu, z łatwością dobierzesz narzędzie do rodzaju elementu, jaki chcesz namalować.Włosie pędzelków do One Stroke jest na wpół syntetyczne i naturalne, co umożliwia pracę zarówno gęstymi, jak i rzadkimi produktami. Pędzelki do zdobienia paznokci One Stroke zostały wyprodukowane według techniki podwójnego opracowania – ich szpic jest miękki i gęsty, a nasada przy skuwce bardzo sprężysta.

Dzięki zastosowaniu prostych, ale efektywnych technologii, pędzle do zdobienia paznokci One Stroke nie otwierają się podczas pracy, gwarantując satysfakcjonujący efekt wizualny. Zestaw pędzelków do malowania metodą One Stroke to wyjątkowy produkt, z którym zapomnisz o smugach i zarysowaniach na powierzchni paznokcia.

One Stroke to czasochłonna technika, dlatego pędzle do One Stroke od Słowianka Nails pozwalają namalować piękne zdobienia bez dodatkowych warstw! Pielęgnacja Pamiętaj, że wszystkie pędzle do manicure i pedicure wymagają czyszczenia po każdym użyciu. Gdy zakończysz pracę, oczyść pędzlel Brush Cleanerem z naszego sklepu internetowego lub dobrym środkiem do dezynfekcji.

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl