Pędzel One Stroke 3

Profesjonalny pędzel do zdobień paznokci One Stroke 3 od Slowianka Nail Trends to produkt, z którym namalujesz wyjątkowe ornamenty metodą One Stroke. Pędzelek do zdobień One Stroke został wykonany z syntetycznego włosia nylonu, którego szpic jest cienki i płaski. Pędzel do One Stroke 3 jest delikatnie większyy od One Stroke 2 i świetnie sprawdzi się przy malowaniu elementów, takich jak drobne kwiatki, liście, a nawet fragmenty abstrakcji. Doskonały dla początkujących i profesjonalistów. 

 

Special Price 30,00 zł Taniej o 12zł -12off 42,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Marzy Ci się stworzenie wyjątkowej i szczegółowej kompozycji artystycznej na powierzchni paznokcia? Pędzelek do zdobienia paznokci One Stroke 3 od Slowianka Nail Trends to narzędzie do zadań specjalnych, które pomoże Ci szybko i efektownie namalować arcydzieło metodą One Stroke!

Pędzel do zdobienia paznokci techniką One Stroke doskonale sprawdza się przy tworzeniu szczegółowych kompozycji florystycznych. Pędzelek do One Stroke wyprodukowano w oparciu o technologię podwójnego opracowania – jego szpic jest miękki, a nasada przy skuwce sprężysta. Włosie pędzla do One Stroke 3 zostało wykonane z nylonu syntetycznego.
 Z pędzelkiem One Stroke 3 od Slowianki nie musisz obawiać się smug i zarysowań na powierzchni paznokcia.

Pędzel do paznokci One Stroke 3 doskonale radzi sobie podczas malowania nieco większych szczegółów kompozycji florystycznych. Z jego pomocą dodasz swoim projektom wdzięku i realistycznego charakteru.

Produkt odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących artystów metody One Stroke. Pielęgnacja Każdy pędzel do manicure i pedicure wymaga dokładnego czyszczenia po każdym użyciu. Jeśli chcesz długo cieszyć się swoimi narzędziami, czyść je Brush Cleanrem z naszego sklepu internetowego lub dobrymi płynami do dezynfekcji.

Pamiętaj, że pędzel One Stroke 3 posiada drewnianą i lakierowaną rączkę – nie myj jej acetonem.