Pędzel One Stroke 2

Profesjonalny pędzelek do zdobień paznokci One Stroke 2 od Slowianka Nail Trends to produkt przeznaczony do malowania ornamentów. Jego mały rozmiar pozwala na tworzenie nawet najmniejszych elementów metodą One Stroke. Płaski prosty pędzelek wykonany z syntetycznego włosia nylonu, bardzo miękki w użyciu. Z pomocą pędzla One Stroke 2 od Slowianki namalujesz skomplikowane ornamenty, takie jak łodygi, zawinięcia liści oraz skomplikowane płatki kwiatów. Produkt dedykowany doświadczonym specjalistom. 

 

42,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Chcesz stworzyć swój wyjątkowy projekt artystyczny pełen drobnych elementów i niewielkich, ale zachwycających zdobień? Pędzelek do zdobienia paznokci One Stroke 2 od Slowianka Nail Trends stworzyliśmy właśnie dla Ciebie!

Pędzel do zdobienia paznokci metodą One Stroke to narzędzie do zadań specjalnych, z którym namalujesz wyjątkowe szczegóły florystycznych kompozycji. Pędzel do One Stroke został wyprodukowany według technologii podwójnego opracowania – jest sprężysty u nasady i miękki na szpicu. Włosie pędzla do One Stroke składa się z syntetycznego nylonu. Pędzel do zdobień paznokci One Stroke od Slowianki nie zostawia smug ani zarysowań na powierzchni paznokcia.

Mały pędzel do paznokci One Stroke 2 pomoże Ci namalować skomplikowane kwiaty, liście i drobne zawinięcia łodyg lub pędów. Nie czekaj i daj się oczarować profesjonalnym pędzelka do One Stroke 2 od Slowianka Nails. Produkt dedykowany doświadczonym artystom posługującym się techniką One Stroke.

Pamiętaj, że każdy pędzelek do zdobień wymaga każdorazowego czyszczenia po zakończeniu pracy. W tym celu używaj Brush Cleaner od Slowianka Nail Trends lub płynów do dezynfekcji. Rączka pędzla do One Stroke 2 została wykonana z drewna – nie czyść jej acetonem.