Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Slowianka Nails Trends przedstawia "instagramową", nowoczesną i energetyczną kolekcję Influencer Collection. Znajdziemy w niej 12 żywych, satynowych odcieni, które zachwycą wszystkie pasjonatki instagramowych stylizacji. Nazwy poszczególnych kolorów zainspirowane zostały popularnymi hasztagami, używanymi w społeczności związanej ze stylizacją paznokci na Instagramie.

Jednym z najbardziej energetycznych odcieni z tej kolekcji jest #nailartist. To żywa, krwista, sexy czerwień. Tłumacząc hasztag dosłownie - ,,artysta tworzący stylizacje paznokci”. Kolor, dzięki któremu można stworzyć kunsztowne stylizacje, będące docenione przez stylistów i klientki. Ten lakier hybrydowy najpiękniej będzie prezentował się w letnich, wieczorowych, eleganckich stylizacjach. Przypadnie do gustu młodym miłośniczkom hybryd, jak i bardziej dojrzałym Paniom, o bardziej klasycznym guście.

Lakiery hybrydowe z tej kolekcji, charakteryzują się mocnym kryciem i efektywnym poziomowaniem. Utwardzają się w lampie LED, w czasie 30 sekund (pojedyncza warstwa).
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl