Pędzel silikonowy do żelu

Pędzel silikonowy do żelu to najlepsze narzędzie do pracy z Elastic Gel. Ułatwia pracę przy wykonywaniu dekoracji, stylizacji 3D oraz tworzenia płaskorzeźby żelowej. Niezbędny w pracy salonowej – do mieszanie produktów, kolorów (nie pozostawia zanieczyszczeń) oraz do nakładania kamyczków, bulioników na paznokieć. Uniwersalny pędzel, który dzięki silikonowej końcówce bardzo łatwo utrzymać w czystości. Z pędzlem silikonowym do żelu od Slowianki stworzysz niepowtarzalne dekoracje na każdym paznokciu. 

 

Special Price 19,00 zł Taniej o 11zł -11off 30,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Włosie pędzla silikonowego do żelu zastąpiono silikonową końcówką układającą się w szpic. Z jego pomocą możesz stworzyć wyjątkowe reliefy klejem Elastic Gel oraz energicznie wymieszać żelowe produkty na swojej paletce.  Doskonale sprawdzi się podczas nakładania kryształków i innych elementów zdobień na powierzchnię paznokcia. Produkt przeznaczony wyłącznie do lakierów i klejów żelowych.  

Pamiętaj, że każdy pędzel do manicure wymaga dokładnego czyszczenia po zakończeniu pracy. Jeśli chcesz długo cieszyć się wyglądem swoich pędzli, stosuj odpowiedniego  Brush Cleanera od Slowianki przeznaczone do mycia pędzli do paznokci lub używaj dobrego płynu do dezynfekcji.