N-4 Nożyczki zwężone

Zwężone nożyczki N-4 od Slowianki to przede wszystkim idealnie schodzące się końcówki, bez żadnych prześwitów. Dzięki wykonaniu z odpornej stali chirurgicznej nie straszna im korozja i szybkie zniszczenie! Wygoda i precyzja pracy doceniana przez każdą stylistkę! Doskonałe do klasycznego, jak i podbijającego światowe trendy – manicure kombinowanego. Perfekcyjna długość, dokładnie spolerowane uszka, a także uniwersalny kształt, dopasowany do każdego rodzaju 

65,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa

Długość ostrza w zależności od partii może się różnić o +-1,5 mm, standardowa długość ostrza to 18 mm mierzona od centrum śruby.

Manicure nożyczkami to niewątpliwie świetna alternatywa dla popularnych cążek. Cały sekret polega jedynie na wybraniu nożyczek idealnie wyprofilowanych, a jednocześnie ostrych niczym brzytwa, z łatwością usuwających wszystkie niechciane skórki, zarówno te twarde, jak i zmiękczone. Takim narzędziem są właśnie zwężone nożyczki N-4 od Slowianka Nail Trends! 


Dobrze dopracowana długość oraz delikatnie gładka powierzchnia! Nożyczki N-4 za sprawą niezwykle uniwersalnego kształtu bardzo dobrze trzymają się w każdej dłoni.  

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl