C-1 Cążki do skórek krótkie

Krótkie cążki do skórek C-1od Slowianki to przede wszystkim możliwość nawet długotrwałej pracy stylisty na najwyższym poziomie, bez uczucia dyskomfortu i bólu! Bardzo poręczny kształt rączek sprawia, iż narzędzie układa się wprost pośrodku dłoni stylisty, zaś idealne zatoczenie ostrza oraz wyciągnięcie jego końcówki w trójkąt pozwala na wysunięcie spod wałów nawet najdrobniejszych zadziorków bez ranienia klienta, dzięki czemu produkt rewelacyjnie sprawdzi się w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym. 

 

87,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Manicure biologiczny – jeden z najpopularniejszych zabiegów, wykonywanych zarówno samodzielnie w domu, jak i w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Wydaje się przez to niezwykle prosty, a czasami wręcz niewymagający fachowego sprzętu, o odpowiednio wysokiej jakości. Prawda? Otóż, nic bardziej mylnego! Tak jak w przypadku każdego innego zabiegu, nie tylko od umiejętności stylisty zależy efekt końcowy.  

Niebagatelny wpływ ma użycie profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi! Właśnie takim produktem są krótkie cążki do skórek C-1 od Slowianki! Doskonale zatoczone, mechanicznie dobrze zaostrzone ostrze o długości 5mm, a także wyciągnięcie jego końcówki w trójkąt zapewnia perfekcyjne usunięcie naskórka. 

 Dodatkowo idealny kąt pomiędzy końcówką ostrza a jego ciałem, wynoszący około 15-20 stopni, pozwala na precyzyjną pracę w obrębie sinusów paznokcia. Przypadkowe zranienie klienta? Z krótkimi cążkami do skórek C-1 to niemożliwe! Idealne wyprofilowanie, poręczny kształt, odporna stal chirurgiczna, możliwość sterylizacji w autoklawie oraz użycia różnych środków dezynfekujących. Krótkie cążki C-1 od Slowianka Nail Trends to po prostu produkt numer jeden na rynku! 

NASZA PORADA: Przed zakupem cążek zawsze sprawdź prześwit światła! Delikatnie zamknij ostrze - jeśli górna końcówka już się domknęła, a w ich tylnej części, tuż obok samych rączek dostrzegasz obecność prześwitu oznacza to ich idealne wyprofilowanie! Szybka praca, zmniejszone ryzyko zranień – po prostu produkt odpowiedniej jakości!