N-06 Mini nożyczki

Mini nożyczki N-06 od Slowianki to propozycja jedyna w swoim rodzaju. Dzięki unikalnemu połączeniu precyzji cążek z płynnością cięcia nożyczek, mini nożyczki są idealnym narzędziem pracy każdej stylistki. Nożyco-cążki szczególnie świetnie sprawdzą się w przypadku wykonywania manicure kombinowanego. Cięcie skórek jednym ruchem bez zacięcia, możliwość różnorodnej dezynfekcji i sterylizacji, najwyższa jakość wykonania z nierdzewnej stali chirurgicznej – nie sposób nie docenić ich precyzyjności i uniwersalności! 

 

97,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Już od jakiegoś czasu światowe trendy podbija tak zwany „manicure kombinowany”. Bez wątpienia ten koreański krzyk mody zdążył już trafić w gusta wielu kobiet, a także przekonać do siebie najbardziej wymagające klientki.  

Aby jednak cieszyć się wymarzonym efektem, do jego prawidłowego wykonania, oprócz umiejętności i doświadczenia stylisty konieczne są także odpowiednie narzędzia. Odpowiednie – zatem jakie?  

Z pomocą przychodzi profesjonalny produkt od Slowianka Nail Trends! Mininożyczki N-06, bo właśnie o nich mowa szczególnie świetnie sprawdzą się w tej nowoczesnej metodzie stylizacji paznokci, jak również w bardziej tradycyjnym – klasycznym manicure.  

Ich precyzja oraz płynność cięcia gwarantują styliście pracę bez strzępienia skórek oraz cięcia. Wystarczy tylko jeden ruch!  

Mininożyczki to produkt, który za sprawą unikalnego połączenia uchwytu trzymania, charakterystycznego dla cążek z ostrzem nożyczek, przekonał do siebie zarówno zwolenniczki pracy tym pierwszym, jak i drugim narzędziem – bez wyjątków! Po prostu unikalne narzędzie, stworzone z myślą o wygodzie pracy każdego stylisty! 

 Nożyco-cążki wykonane są z nierdzewnej stali chirurgicznej, tak więc nie straszna im korozja, przy odpowiednio przestrzeganych procedurach sterylizacji. Co ważne idealnie nadają się także do każdego rodzaju dezynfekcji. Bardzo dobrze trzymają się w dłoni, a układając się w samym jej środku zapewniają pracę bez bólu i otarć, nawet po wielu godzinach. Zwiększ komfort i jakość swojej pracy z mininożyczkami N-06 od Slowianki!