Lakier hybrydowy 284 Turtle 8g

Turtle 284 od Slowianka Nail Trends to hit na rynku lakierów hybrydowych. Takiego koloru nie znajdziemy poza ofertą Słowianka Nail Trends. Jest unikatowy, nasycony turkusowo-szmaragdową barwą. Pięknie prezentuje się w macie. Pokrycie nim kilku paznokci i posypanie pozostałych pyłkiem dekoracyjnym Avocado Green Sand od Slowianka Nail Trends wykreuje niepowtarzalną stylizację manicure. Turtle ma kremową konsystencję, bardzo dobrze poziomuje się, nie zalewa skórek. Nie pozostawia smug na płytce paznokciowej. Ma bardzo dobre krycie i małą dyspersję. Utwardza się pod lampą przez 30 sekund.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Turtle 284, ze względu na wszystkie swoje zalety, jest wyjątkową hybrydą w ofercie Słowianka Nail Trends. To prawdziwy hit na rynku lakierów hybrydowych. Jego barwa przypomina turkusową zieleń oceanu w pochmurny dzień, w którą wprost chciało by się zanurzyć. Taki kolor znajduje się tylko w ofercie Słowianka Nail Trends. Jest w pełni unikatowy - intensywnie nasycony tropikalną, turkusowo-szmaragdową barwą. Odcienie zielonego są w tym sezonie szczególnie modne. Zielona hybryda wpisuje się więc w paletę kolorów, które są na czasie. Można pokryć nim kilka paznokci a pozostałe posypać pyłkiem dekoracyjnym Avocado Green Sand od Slowianka Nail Trends. Takie połączenie wykreuje niepowtarzalną, tropikalną, niezwykle dekoracyjną stylizację manicure.
Turtle 284 ma kremową konsystencję, dzięki czemu bardzo dobrze poziomuje się na płytce paznokciowej i nie zalewa skórek. Ma to szczególne znaczenie w ciepłym sezonie wiosenno-letnim. Ten lakier hybrydowy charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem i ma małą dyspersję. Utwardza się pod lampą przez 30 sekund. Ze względu na swoje liczne atuty, Turtle 284 jest hybrydą na różne okazje - od podróży nad ocean, poprzez wyjątkowe okazje rodzinne i towarzyskie, do codziennej radości z noszenia pięknej stylizacji paznokci.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.