Lakier hybrydowy 370 Minty Aura 8g

Slowianka Nails Trends przedstawia neonową, letnią, wibrującą kolorem, kolekcję 10 lakierów hybrydowych o nazwie Colour Therapy. Jej nazwa wskazuje na lecznicze działanie kolorów. Wszystkie z odcieni wpływają na nastrój, poprawiając go, gdyż są przyjemne dla oczu i mają w sobie niesamowitą energię. Same zaś nazwy danych lakierów nawiązują do tzw. ,,poprawiaczy nastrojów’’, na które możemy się skusić, mając gorszy czas. Cała kolekcja powstała przy współpracy z naszymi odbiorcami, klientami. Wszystkie kolory z kolekcji, są letnimi bestsellerami na rynku stylizacji paznokci. 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Colour Therapy już dziś zabiera Cię w fascynującą i uzdrawiającą podróż z naszymi kolorami.

Firma Slowianka Nails Trends wprowadziła na rynek paznokci, letnią, wibrującą kolorem kolekcję Colour Therapy, zainspirowaną chromoterapią (metoda leczenia przy użyciu wpływu koloru na organizm). 10 lakierów hybrydowych wchodzących w jej skład, charakteryzuje się neonowymi, letnimi odcieniami, a na rynku stylizacji paznokci, te właśnie kolory są topowymi produktami. Odcienie są nie tylko piękne, ale również działają stymulująco na poprawę nastroju, ze względu na swoją energię. Nazwy lakierów zostały stworzone, dzięki inspiracji społecznymi ,,poprawiaczami nastroju”. Kolory w kolekcji wybrali sami klienci, którzy chcieli otaczać się swoimi ulubionymi, neonowymi odcieniami.

Jedynym przedstawicielem koloru niebieskiego w tej kolekcji jest lakier Minty Aura, o numerze 370. To neonowy, choć zarazem zgaszony, świeży, lekko miętowy, jasny odcień niebieskiego. Zainspirowany klasyfikacją ludzkiej aury, która za pomocą niematerialnych kolorów otacza ludzi. Odcienie świadczą o stanie duchowym, emocjach, witalności, zdrowiu. Minty Aura, ze względu na inspirację aurą niebieską, będzie wzmagał uczucie spokoju, relaksu, miłości, dążył do obcowania z naturą.

Minty Aura posiada silne krycie, dobrą poziomację i kremową konsystencję. Rekomendowane jest użycie do niego topu Top Coat No Wipe Slowianki Nails Trends, aby zapewnić trwałość i dobre podbicie koloru. Lakier utwardza się w lampie LED, przez 30 sekund.
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl