Lakier hybrydowy 369 Very Violet 8g

Slowianka Nails Trends przedstawia neonową, letnią, wibrującą kolorem, kolekcję 10 lakierów hybrydowych o nazwie Colour Therapy. Jej nazwa wskazuje na lecznicze działanie kolorów. Wszystkie z odcieni wpływają na nastrój, poprawiając go, gdyż są przyjemne dla oczu i mają w sobie niesamowitą energię. Same zaś nazwy danych lakierów nawiązują do tzw. ,,poprawiaczy nastrojów’’, na które możemy się skusić, mając gorszy czas. Cała kolekcja powstała przy współpracy z naszymi odbiorcami, klientami. Wszystkie kolory z kolekcji, są letnimi bestsellerami na rynku stylizacji paznokci. 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Colour Therapy już dziś zabiera Cię w fascynującą i uzdrawiającą podróż z naszymi kolorami.

Slowianka Nails Trends prezentuje wibrującą kolorem, wyrazistą, wesołą kolekcję Colour Therapy, która nawiązuje do metody leczenia kolorami, tzw. koloroterapii. W jej skład wchodzi 10 lakierów hybrydowych, których odcienie są na rynku stylizacji paznokci topowymi, neonowymi kolorami. Poprawiają one samopoczucie klientom, ze względu na swoją świeżą energię. Nazwy danych lakierów pochodzą od znanych w społeczeństwie, tzw. ,,poprawiaczy nastrojów”. Kolory zostały wybrane przez naszych klientów, którzy mogli swobodnie wytypować letnie barwy, najbardziej im się podobające. Kolekcja Colour Therapy odpowiedziała na ich potrzeby.

Przykuwającym wzrok, fioletowym lakierem z tej kolekcji jest Very Violet, o numerze 369. To ciemny, ciepły, głęboki, wyrazisty, niezwykle elegancki, piękny fiolet, tzw. oberżyna. Zainspirowany kolorem roku 2022 według Pantone – Veri Peri (niebiesko - fioletowy kolor z czerwonymi akcentami). Veri Peri i Very Violet Slowianki Nails Trends, w podobnym stopniu dzięki wzajemnej inspiracji, będą pobudzać twórczego ducha, wyzwalać kreatywność, relaksować, łagodzić napięcia w obrębie umysłu i ciała.

Lakier hybrydowy Very Violet to silnie kryjący produkt, o dobrym poziomowaniu i efektywnej, kremowej konsystencji. W połączeniu z topem Top Coat No Wipe Slowianki Nails Trends, zapewni stylizacjom trwałość oraz piękne, neonowe podbicie. Lakier hybrydowy utwardza się w lampie LED, podczas 30 sekund.
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl