Lakier hybrydowy 364 It Bag 8g

Slowianka Nails Trends przedstawia neonową, letnią, wibrującą kolorem, kolekcję 10 lakierów hybrydowych o nazwie Colour Therapy. Jej nazwa wskazuje na lecznicze działanie kolorów. Wszystkie z odcieni wpływają na nastrój, poprawiając go, gdyż są przyjemne dla oczu i mają w sobie niesamowitą energię. Same zaś nazwy danych lakierów nawiązują do tzw. ,,poprawiaczy nastrojów’’, na które możemy się skusić, mając gorszy czas. Cała kolekcja powstała przy współpracy z naszymi odbiorcami, klientami. Wszystkie kolory z kolekcji, są letnimi bestsellerami na rynku stylizacji paznokci. 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Colour Therapy już dziś zabiera Cię w fascynującą i uzdrawiającą podróż z naszymi kolorami.

Letnia kolekcja, niezwykle energetyczna to Colour Therapy Slowianki Nails Trends. W jej skład wchodzi 10 neonowych lakierów hybrydowych, które na rynku stylizacji paznokci są letnimi bestsellerami. Nazwa kolekcji wskazuje na leczniczą moc kolorów. Poprawia ona nastrój klientom, dzięki temu, że bije od niej pozytywna energia. Nazwy danych odcieni zostały zaczerpnięte od znanych tzw. ,,poprawiaczy nastrojów”, po które nierzadko sięgamy, aby poczuć się lepiej. Colour Therapy powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku. Klienci mieli możliwość sami wybrać kolory do tej kolekcji.

Jedynym przedstawicielem koloru pomarańczowego w całej kolekcji, jest lakier It Bag, o numerze 364. To mocny, neonowy, jasny, słoneczny oranż, w typowo wakacyjnym looku i klimacie. Nazwany dzięki obserwacji zjawiska poprawy samopoczucia po zakupach, w tym wypadku – torebki. Można dodać, że to przecież dopiero zakupy przynoszą szczęście. It Bag, ze względu na swoją elektryczną i jasną barwę, będzie dodawał optymizmu, chęci do działania, wiary we własne możliwości.

It Bag bardzo dobrze się poziomuje, ma silne krycie i efektywną, kremową konsystencję. Aby jego trwałość była jak najdłuższa, a tonacja neonowa wyrazista, należy nałożyć na końcu na niego, top Slowianki Nails Trends – Top Coat No Wipe. Utwardza się ten lakier hybrydowy standardowo w lampie LED, przez 30 sekund.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.