Lakier hybrydowy 325 Strict Grandfather 8g

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Słowianka Nail Trends, uosabia ponadczasową klasykę, której korzenie sięgają bardzo głęboko. Kolekcja symbolizuje pokaźne dziedzictwo rodziny, która jest dumna ze swoich przodków, rodu, ze swojej tradycji. Pokazuje ona również drugą stronę spokrewnionych ze sobą ludzi - głębokie sekrety, tajemnice rodzinne. Aby poznać dzieje całego rodu, nie wystarczy spojrzeć na zdjęcie całej rodziny, która pozuje do niego w niedzielny poranek, w eleganckich, klasycznych, odświętnych strojach. Prawda kryje się głęboko w ich sercach. Tak samo rzecz ma się z najnowszą kolekcją lakierów hybrydowych Heritage. Prawdziwy urok kolorów kryje się w ich głębi. Jak bogaty rodowód cechuje opisaną arystokratyczną rodzinę, tak bogata i głęboka jest najnowsza kolekcja Słowianka Nail Trends Heritage.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Trzecim kolorem należącym do kolekcji Słowianka Nail Trends jest Strict Grandfather. To klasyczny, zgaszony, elegancki, lekko przydymiony, stylowy, dystyngowany średni odcień brązu. Słowo ,,strict” oznacza dokładny, stanowczy, srogi. Dobrze komponuje się ono z kolorem, ponieważ patrząc na niego ma się wrażenie, że wszystko jest pod kontrolą, wyważone, bez niepotrzebnych ekscesów. Klasyczny brąz symbolizuje potrzebę stabilizacji, komfort, bezpieczeństwo, starość, prostotę, uczciwość. Senior całej rodziny z tak bogatym rodowodem, musi trzymać twardą ręką całą familię. Dzięki takiemu konserwatywnemu, tradycjonalnemu podejściu do wychowania przyszłych pokoleń, tradycja i historia przodków nie jest zapomniana. Ten kolor przeznaczony jest dla Pań, które cenią sobie wygodę, elegancję, klasykę, harmonię, brak krzykliwości na swoich paznokciach. Strict Grandfather z najnowszej kolekcji, sprawdzi się jako komponent manicure do pracy, szkoły, na co dzień. Przy mocno ekstrawaganckim looku np. na wieczór, wyważy i uspokoi całą stylizację.
Lakier hybrydowy Strict Grandfather będzie dobrze komponował się z każdym odcieniem najnowszej kolekcji Heritage. Świadczy to o jego uniwersalizmie. Złagodzi wyraziste, satynowe odcienie, a blask brokatowych mocniej wydobędzie.
Kremowa konsystencja to główna cecha najnowszej kolekcji Heritage. Dobrze poziomują się podczas stylizacji, a dzięki temu produkt może zostać zaaplikowany aż po same skórki. Mocne krycie można uzyskać już przy pierwszej warstwie. Nałożenie drugiej pomaga osiągnąć większą głębię danemu odcieniowi. Lakiery hybrydowe Słowianka Nail Trends podczas aplikacji nie powodują powstawania smug, ponieważ dobrze wyrównują się na powierzchni płytki paznokciowej. Każdą, nałożoną na paznokieć warstwę produktu, należy utwardzać w lampie ledowej przez 30 sekund. Pigmenty w tych preparatach są bogate, intensywne, głębokie.
Najnowsza kolekcja Heritage zawiera dziesięć lakierów hybrydowych - pięć z nich to odcienie satynowe, a drugie pięć – mieniące, brokatowe.
Lakiery z kolekcji Heritage utwardzamy w lampie UV: 30 sek
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl