Coverskin Powder 10 g

Coverskin Powder Slowianka, wyróżnia się wśród innych tego typu przyborów do manicure swoją jakością oraz konsystencją. To bardzo drobny i miałki, puder do akryli. W połączeniu ze specjalnym liquidem jego drobinki stają się niewidoczne. Ma cielisty, brzoskwiniowy kolor i pasuje do wszystkich odcieni skóry. Przeznaczony do tworzenia paznokci akrylowych, przedłużania i konstrukcyjnego manicure. Można łączyć go z innymi produktami np. żelami albo hybrydami.

18,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Akcesoria do paznokci Slowianka Trend Nails sprawiają, że wykonanie żelowego manicure jest perfekcyjne. Nasz Coverskin Powder to puder do budowy paznokci, do zastosowania razem ze specjalnie dopasowanym liquidem. Produkty łączy się ze sobą w proporcji 1:1, ale można ją nieco zmienić. Dzięki temu przygotowanie produktu jest łatwe i szybkie.

Coverskin Powder, wyróżnia się wśród innych tego typu przyborów do manicure swoją jakością oraz konsystencją. Jest bardzo drobny i miałki, przypominający mąkę. To sprawia, że po połączeniu z płynem jego poszczególne drobinki są niewidoczne, a gotowa mieszanka jednolita. Dzięki temu jest estetyczna, bez widocznych marmurków. Jest też mocna, zapobiega pęknięciom i łamaniu się akrylowych paznokci.

Puder do akryli Slowianka Coverskin jest taki, jak mówi sama jego nazwa. Idealnie kryje naturalną płytkę paznokcia. Ma cielisty, brzoskwiniowy kolor i pasuje do wszystkich karnacji. Czy dłoń jest blada, czy opalona - na każdej będzie ładnie wyglądał. Puder dobrze sprawdza się z innymi akcesoriami do manicure. Można łączyć go m.in. z hybrydami i żelami. Jest niezbędny do wydłużenia paznokcia podczas tworzenia french manicure. Można zbudować nim całą płytkę, albo samo przedłużenie. W tym drugim przypadku, resztę wykonuje się żelem.

Czas polimeryzacji wynosi 30-40 sekund. Ponieważ puder jest mocno kryjący, dłużej pracuje, więc daje więcej czasu na zrobienie perfekcyjnego tunelu.
Poly(ethylmethacrylate), Poly(methylmethacrylate), Titanium Dioxide, Dibenzoyl Peroxide.