Baza Wind 313 8g

Nowa kolekcja Natural Cover Line to bazy coverowe, które posiadają 70% krycia. Dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie, a przy skórkach tworzą efekt naturalnego paznokcia
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Kauczukowa baza hybrydowa o bardzo komfortowej średnio-gęstej konsystencji. Łatwo się poziomuje, co przyśpiesza pracę w salonie, bezpieczna w użytkowaniu.

Posiada mocny pigment, przykrywa całkowicie strefę stresu paznokcia naturalnego, dlatego idealnie nadaje się do Natooral look effect, French lub Babyboomer.

Ten rodzaj baz dostępny jest w wielu kolorach.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure), usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy,
  • odtłuszczamy paznokieć za pomocą Cleanera lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia),
  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia),
  • aplikujemy Rubber Base Gel, wcieramy cienką warstwę w strukturę paznokcia (w razie konieczoności od razu nadbudowujemy strukturę paznokcia),
  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy),
  • aplikujemy kolor hybrydowy lub wykonujemy French / Babyboomer, na końcu nakładamy Top Coat.
P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Nowa kolekcja Natural Cover Line to bazy coverowe, które posiadają 70% krycia. Dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie, a przy skórkach tworzą efekt naturalnego paznokcia. Ten stopień krycia zapewnia także praktycznie niezauważalny odrost. Jest to produkt w formule 2w1 czyli baza i kolor w jednym produkcie. Można je także nakładać na zbudowany paznokieć czy inną bazę - jako kolor. Konsystencja jest średnio-gęsta, kremowa, a wiskozowatość jest dosyć niska, więc nie są ciągnące. Napięcie powierzchniowe jest stosunkowe mocne więc nie rozlewają się szybko na boki podczas aplikacji. Można je aplikować cienką warstwą - jako wykończenie kolorystyczne - w tym także na Babyboomer czy French. W razie konieczności można ich użyć do delikatnej nadbudowy paznokcia naturalnego.

Bazy są w 100% bezpieczne dla paznokcia naturalnego - można je nakładać nawet do grubości 2 mm. Ponieważ ich kwasowość jest na poziomie 7 w skali PH.
Są to bazy typu rubber czyli kauczukowo-gumowe, zatem nadają się do wszystkich rodzajów paznokci, za wyjątkiem paznokci długich i miękkich. Uwaga! Te bazy nie nadają się do budowy paznokci sztucznych i przedłużania.
Cienką warstwę utwardzamy w lampie 30 sekund. Przy delikatnej nadbudowie 2 minuty do pełnego utwardzenia.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl