Baza Sand 307 8g

Nowa kolekcja Natural Cover Line to bazy coverowe, które posiadają 70% krycia. Dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie, a przy skórkach tworzą efekt naturalnego paznokcia
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Kauczukowa baza hybrydowa o bardzo komfortowej średnio-gęstej konsystencji. Łatwo się poziomuje, co przyśpiesza pracę w salonie, bezpieczna w użytkowaniu.

Posiada mocny pigment, przykrywa całkowicie strefę stresu paznokcia naturalnego, dlatego idealnie nadaje się do Natooral look effect, French lub Babyboomer.

Ten rodzaj baz dostępny jest w wielu kolorach.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure), usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy,
  • odtłuszczamy paznokieć za pomocą Cleanera lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia),
  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia),
  • aplikujemy Rubber Base Gel, wcieramy cienką warstwę w strukturę paznokcia (w razie konieczoności od razu nadbudowujemy strukturę paznokcia),
  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy),
  • aplikujemy kolor hybrydowy lub wykonujemy French / Babyboomer, na końcu nakładamy Top Coat.
Nowa kolekcja Natural Cover Line to bazy coverowe, które posiadają 70% krycia. Dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie, a przy skórkach tworzą efekt naturalnego paznokcia. Ten stopień krycia zapewnia także praktycznie niezauważalny odrost. Jest to produkt w formule 2w1 czyli baza i kolor w jednym produkcie. Można je także nakładać na zbudowany paznokieć czy inną bazę - jako kolor. Konsystencja jest średnio-gęsta, kremowa, a wiskozowatość jest dosyć niska, więc nie są ciągnące. Napięcie powierzchniowe jest stosunkowe mocne więc nie rozlewają się szybko na boki podczas aplikacji. Można je aplikować cienką warstwą - jako wykończenie kolorystyczne - w tym także na Babyboomer czy French. W razie konieczności można ich użyć do delikatnej nadbudowy paznokcia naturalnego.

Bazy są w 100% bezpieczne dla paznokcia naturalnego - można je nakładać nawet do grubości 2 mm. Ponieważ ich kwasowość jest na poziomie 7 w skali PH. Są to bazy typu rubber czyli kauczukowo-gumowe, zatem nadają się do wszystkich rodzajów paznokci, za wyjątkiem paznokci długich i miękkich. Uwaga! Te bazy nie nadają się do budowy paznokci sztucznych i przedłużania.
Cienką warstwę utwardzamy w lampie 30 sekund, przy delikatnej nadbudowie 2 minuty do pełnego utwardzenia.
Dipentaerythritol Hexaacrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, HEMA, Isobornyl Acrylate, N,N-Dimethylacrylamide, Acrylic Acid, Bis(2-Methacryloxyethyl) Phosphate, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.