Szczoteczka do odpylania Penguin OUTLET

Szczoteczka do odpylania Slowianka Penguin posiada bardzo gęste i aksamitne włosie. Oczyszcza dwutorowo - odgarniając pyłki i wchłaniając ich część. Posiada krótki ale gruby uchwyt. Dzięki temu jest stabilna i dobrze się nią pracuje.

Special Price 15,20 zł Taniej o 3.8zł -3.8off 19,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,20 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

 
  P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
 
Przybory do paznokci potrzebne są też po wykonaniu manicure - np. szczoteczka do odpylania Slowianka Penguin. Szczoteczka posiada bardzo gęste i aksamitne włosie. Oczyszcza dwutorowo - odgarniając pyłki i wchłaniając ich część. Posiada krótki ale gruby uchwyt. Dzięki temu jest stabilna i dobrze się nią pracuje. Znajduje zastosowanie po piłowaniu, polerowaniu, ale także po użyciu akcesoriów do zdobienia paznokci np. pyłków. Najlepiej posiadać dwie sztuki. Należy dezynfekować je po dniu pracy.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl