Podkład Slowianka

Podkład Slowianka Nail Trends, to jednorazowy produkt służący do zabezpieczania mebli przed zabrudzeniem podczas robienia hybrydowego manicure. Wykonany z celulozy i folii. Posiada perforację pozwalającą na łatwe odrywanie poszczególnych kawałków.

Rolka zawiera 40szt.

25,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Wymiary:

szerokośc 50cm

długoiśc 30cm

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Czystość w salonie manicure to podstawa. Zachowanie najwyższych standardów higieny to kwestia bezpieczeństwa, ale też estetyki i wiarygodności. Pomoże Ci w tym podkład Slowianka Nail Trends. To jednorazowy produkt służący do zabezpieczania mebli przed zabrudzeniem podczas robienia hybrydowego manicure. Wykonany z celulozy i folii. Posiada perforację pozwalającą na łatwe odrywanie poszczególnych kawałków. Jego wymiary pozwalają na swobodne ułożenie obydwu dłoni.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl