Plakat Slowianka Collection

Jedyne w swoim rodzaju plakaty promocyjne do umieszczenia w ramach w Twoim salonie. Dzięki nim, twoi klienci będą wiedzieć, że pracujesz na najlepszej marce jaką jest Słowianka. Plakat dostępny jest w rozmiarze A1. 

W komentarzu do zamówienia prosimy o wybranie wersji plakatu. W przypadku braku informacji o wyborze, plakat będzie wysłany losowo.

14,98 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Modelki w sukienkach:

Artystyczny i wykonany z dbałością o każdy detal plakat Slowianka to doskonały sposób na zareklamowanie prowadzonych przez Ciebie usług kosmetycznych. Przedstawiają dwie modelki wcielające się w delikatne i wspaniałe KOBIETY, które stały się inspiracją do jesiennej kolekcji - Slowianka Collection. Plakat Slowianka z pewnością przykuje uwagę każdej klientki, która odwiedzi Twój salon i zachęci ją do skorzystania ze zróżnicowanej oferty lakierów hybrydowych i dekoracji sygnowanych logo marki!

 


Modelki w garniturach:

Artystyczny i wykonany z dbałością o każdy detal plakat Slowianka to doskonały sposób na zareklamowanie prowadzonych przez Ciebie usług kosmetycznych. Przedstawiają dwie modelki wcielające się w odważne i pełne blasku KOBIETY, które stały się inspiracją do jesiennej kolekcji - Slowianka Collection. Plakat Slowianka z pewnością przykuje uwagę każdej klientki, która odwiedzi Twój salon i zachęci ją do skorzystania ze zróżnicowanej oferty lakierów hybrydowych i dekoracji sygnowanych logo marki!