Slowianka Nail Trends

Jesteśmy firmą skupiającą się na dostarczeniu najwyższej jakości produktów dla profesjonalnych stylistów paznokci.Slowianka Nail Trends to firma, która powstała z pasji i doświadczenia w branży stylizacji paznokci. Tworzymy najwyższej jakości produkty dla profesjonalnych stylistów oraz kreujemy trendy w świecie artystycznych zdobień.


Natalia Larina:

 

Mam na imię Natalia i od 15. roku życia zajmuję się stylizacją paznokci. Moja pasja stała się moim zawodem. Mimo, że zaczynałam od zera udało mi się zdobyć tytuł Mistrza Świata, stworzyć własną markę produktów i centrum szkoleniowe dla stylistów z Polski i całego świata.

Gwarancją sukcesu jest nieustanny rozwój, dlatego marka Slowianka Nail Trends zawsze będzie szła naprzód. Jeżeli kochasz stylizację paznokci tak jak ja, zapraszam Cię do mojego świata!
Twoja przyszłość jest w Twoich rękach... i paznokciach!


Nail Art:

Styliści słysząc hasło Slowianka często bez wahania odpowiadają - ZDOBIENIA. Jesteśmy ekspertami w zdobieniach florystycznych, takich jak Zhostovo czy One stroke. Wszystkie zdobienia wykonujemy ręcznie z użyciem pędzli, nie używamy naklejek czy szablonów.

Główny kreator marki – Natalia Larina – jest autorską blisko 30 technik zdobniczych, których tajniki możesz zgłębić podczas szkoleń prowadzonych w siedzibie firmy w Krakowie oraz tych dostępnych on-line na platformie: www.slowiankanatalialarina.myvod.io
Profesjonalizm:

W każdej dziedzinie jest on podstawą sukcesu. Zgodnie z tym przesłaniem dostarczamy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane produkty i szkolenia. Wykorzystywanie naszych produktów będzie zwieńczone sukcesem tylko wtedy, kiedy będzie mu towarzyszyło gruntowne i merytoryczne szkolenie produktowe i techniczne. Dlatego podkreślamy jak ważne jest profesjonalne i eksperckie podejście w naszej branży.