Lakier hybrydowy CAT EYE 10 8g

Pragniesz wnieść w swój codzienny manicure hybrydowy powiew świeżości, a może potrzebujesz odmiany i szukasz kosmetyków, które pomogą Ci uzyskać wyjątkowe efekty stylizacyjne? Sięgnij po lakier hybrydowy Cat Eye 10 i przekonaj się, że to produkt stworzony dla takich kobiet jak Ty!

Nasycona, głęboka, metalowa strużka w kolorze grafitowo-granatowym  w połączeniu z czarną emalią tworzy na paznokciach spektakularny gradient i niesamowity efekt kociego oka. Lakier hybrydowy Cat Eye 10 to wspaniała propozycja na oryginalny manicure z użyciem lampy UV lub LED, który podkreśli Twoje stylizacje na większe wyjścia i okazje wymagające specjalnej oprawy.

Zdobądź się na odwagę i przekonaj, że lakier hybrydowy Cat Eye 10 to kosmetyk innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju! 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Przekonaj się, że wyjątkowa stylizacja paznokci nie musi wymagać specjalnych umiejętności czy czasochłonnych zabiegów. Sięgnij po lakier hybrydowy Cat Eye 10 i zaaplikuj ten produkt na swoją płytkę paznokciową. Zachwycający efekt głębokiego grafitu i granatu gwarantowany! To niezwykły kosmetyk, który zapewni Ci jedną z najmodniejszych w tym sezonie stylizacji, tj. kocie oko. Najlepiej prezentuje się na czarnej hybrydzie.
Metalowa strużka w połączeniu z głębokim odcieniem emalii, stworzy na Twoich dłoniach nietuzinkową, oryginalną, a jednocześnie prostą do wykonania stylizację. Lakier hybrydowy Cat Eye 10 jest dostępny w buteleczkach 8g. Kosmetyk może być używany zarówno przez profesjonalne stylistki, adeptki sztuki zdobienia paznokci, jak i panie, które poszukują oryginalnych produktów do domowego, trwałego manicure hybrydowego.
Produkt posiada doskonałą formułę, świetnie poziomuje się na płytce paznokcia i nie tworzy nieestetycznych smug, prześwitów czy innych defektów. Lakier hybrydowy Cat Eye 10 to kosmetyk stworzony dla wymagających klientek, które poszukują sprawdzonych, a jednocześnie prostych do wykonania zdobień, bez potrzeby używania wielu kosmetyków. Jeśli pragniesz zachwycić swoje otoczenie i podkreślić codzienny lub odświętny look, to lakier hybrydowy Cat Eye 10 jest do tego celu stworzony! Dzięki niemu możesz wyczarować na płytce paznokciowej dowolnie wybrany efekt. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej. Posługując się magnesem, przesuwasz drobinki brokatu w dowolnie wybraną stronę, tworząc metaliczną, intensywną, bogatą i wyrazistą strużkę. To właśnie ona jest odpowiedzialna za spektakularne rezultaty w stylizacji paznokci. Przekonaj się sama!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl