Bubble Liquid 10ml

Bubble Liquid Slowianka to płyn do bąbelkowania hybrydy. Razem z nim stworzysz atrakcyjne ozdoby paznokci. To akcesorium do hybryd i jedynie do nich. Minutę po nałożeniu zaczyna wytwarzać drobne pęcherzyki. Następnie stylistka paznokci wykonuje z nich różnorodne wzory. Od bąbelków po efekt kawowej pianki. Najlepiej sprawdza się z hybrydami o rzadszej konsystencji. Top nakłada się po utwardzeniu i usunięciu resztek płynu.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
Szukasz oryginalnych akcesoriów do zdobienia paznokci? Marzą Ci się niebanalne dekoracje hybrydowego manicure? Bubble Liquid Slowianka poleca się!

Bubble Liquid Slowianka to płyn do bąbelkowania hybrydy. Razem z nim stworzysz atrakcyjne ozdoby paznokci bubble albo rings art - to autorska technika marki. Pozwala tworzyć na paznokciach najróżniejsze formy i wzory. Płyn po wymieszaniu z hybrydą zaczyna wytwarzać drobne bąbelki. Wystarczy niewielka ilość, żeby hybryda zaczęła zachowywać się, jak w laboratorium chemika. Następnie stylistka paznokci ma spore pole do popisu. Może wykonać wzory przypominające kawową piankę, tworzyć abstrakcję albo po prostu pozostawić bąbelki.

Bubble Liquid to akcesorium do hybryd i tylko do nich. Najlepsze będą te o rzadszej konsystencji, wtedy bąbelkowanie będzie lepiej widoczne. Już po minucie od nałożenia można zobaczyć charakterystyczną reakcję. Płyn zaczyna się oddzielać i tworzyć pęcherzyki powietrza. Po utwardzeniu wystarczy usunąć resztki płynu i nałożyć top.
Xanthan gum 40%, Propionamide 2%, 1H- Benzotriazole 0,2%, Tris (2-Hydroxyethyl) Amine 0,3%, Ethylene Glycol 15%, Acid Dye 2,5%, Ion Changed Water 40%