Bazy o gęstej konsystencji, półtwarde, w pięknych pastelowych kolorach. Krycie na poziomie 90% - można zostawić jako kolor na paznokciach.

Idealnie usztywniają miękkie paznokcie, ale również dzięki wiązaniom kauczukowym amortyzują razem z paznokciem nie pękają, utrzymują się do 5 tygodni.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure),

  • usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy,

  • odtłuszczamy paznokieć Cleaner lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia),

  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia),

  • wcieramy cienką, pierwszą warstwę w paznokieć i utwardzamy 30 sekund,

  • aplikujemy kolejną cienką warstwę dla poślizgu i od razu, na mokro, nadbudowujemy paznokieć,

  • utwardzamy wg klasyfikacji lampy,

  • aplikujemy kolor lub Top Coat lub wykonujemy zdobienie.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Baby Shower 304 Cover Base z kolekcji Baby Base Cover Line od Slowianka Nail Trends jest bazą coverową. Ma pastelowy, najciemniejszy różowy kolor w kolekcji, który oferuje kobiecą, elegancką stylizację paznokci. Jest wyjątkowa! Raz wypróbowana - oczaruje was! Ale nie tylko kolor jest jej atutem!
Wysoka adhezja między bazą coverową a płytką to gwarancja braku zapowietrzania przy skórkach i od strony wolnego brzegu. Mikrocząsteczki zawarte w całej kolekcji Baby Base Cover Line wnikają do mikropęknięć w produkcie i wypełniają je, tworząc wytrzymałą, jednolitą powierzchnię, dzięki czemu powstaje mniej pęknięć - szczególnie w strefie stresu.
Kremowa tekstura bazy pozwala stylistce paznokci na wygodną, lekką aplikację cienkiej warstwy, która doskonale sprawdzi się także do nadbudowy paznokci. 95-procentowe krycie to także wielka zaleta! A wszystko to Baby Shower 304 zawdzięcza nowej generacji polimerów ASA, która swoją wysoką twardością i wytrzymałością dziesięciokrotnie deklasuje dotychczasową technologię ABS.
Innowacyjny Nano Protection System wzmacnia odporność bazy coverowej na promienie UV. Ta baza nałożona przez stylistkę paznokci zachowuje swoje właściwości fizyko-chemiczne przez znacznie dłuższy czas.
Unikalna technologia i rewolucyjne właściwości produktu zapewniają sukces w każdym salonie manicure. Twoja stylizacja paznokci oczaruje Cię pastelowym kolorem, wytrzymałością i trwałością bazy coverowej! Wystarczy aplikować top i stylizacja manicure wygląda szałowo!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl