Bardzo napigmentowany metaliczny żel, stworzony do różnego rodzaju zdobień o metalicznym wyglądzie.

Idealny do zdobień biżuteryjnych, dzięki średnio-gęstej konsystencji łatwo się aplikuje. Tym produktem można wykonywać zarówno cienkie linie jak i wypukłe zdobienia, imitując efekt złota, srebra lub innych metali.

Nie posiada warstwy inhibicyjnej, po utwardzeniu jest gładki i błyszczący.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek i aplikujemy na poprzednio przygotowaną powierzchnię, tworząc specjalny metaliczny wzór.

Utwardzamy w lampie wg instrukcji. Po utwardzeniu nie wymaga przecierania Cleanerem.

Żel metaliczny Russian Gold z Gold Rush Collection Slowianka to wyjątkowy i unikatowy żel do zdobienia paznokci. Został stworzony specjalnie do wykonywania drobnych wzorów, delikatnych linii, do techniki piórkowania.
Żel metaliczny jest doskonałą alternatywą dla innych akcesoriów do zdobienia paznokci, np. odklejanej folii. Pozwala szybciej i jednocześnie dokładniej namalować zaplanowany wzór.
Ponieważ wysycha tylko pod lampą, można pracować nim bez pośpiechu. Idealny do pokrywania wypukłych elementów i metalicznego babyboomera. Nadaje się też do pokrycia całego paznokcia za pomocą gąbeczki.

Odcień Russian Gold to różowe złoto o wyrazistym lustrzanym połysku, bez widocznych drobinek. Dzięki płynnej konsystencję, jest bardzo wydajny i łatwo nakładać nim cienką warstwę. Nie ma dyspersji, nadaje się do dekoracji zarówno na i pod Top Coat. Wszystko zależy od efektu, jaki chce uzyskać stylista paznokci w salonie manicure. Łączy się ze wszystkimi akcesoriami do hybryd Slowianka.
Acrylic monomer, Acrylate oligomers, Pigment, UV photoinitiator, Color Paste.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Żel metaliczny 02 Russian Gold 2,5g
Twoja ocena