Żel konstrukcyjny (budujący) easy leveling Rose Peach 50g

Żel konstrukcyjny Rose Peach to bez wątpienia produkt idealnie przystosowany do konstrukcji sztucznego paznokcia oraz wykonywania różnego rodzaju uzupełnień!

Średnio-gęsta konsystencja żelu konstrukcyjnego gwarantuje jego lekkie rozprowadzanie pędzelkiem, niezależnie od temperatury łożyska paznokcia, tuż po nałożeniu. Dodatkowo Rose Peach bardzo dobrze się poziomuje i nie zalewa skórek, dzięki czemu praca stylisty jest dużo wygodniejsza i szybsza, a efekt końcowy jeszcze bardziej zachwycający!

120,00 zł
catalog online paypo

Żele konstrukcyjne do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele o średniej konsystencji, łatwo się poziomują, co przyśpiesza pracę w salonie.

Posiadają krycie na poziuomie 20-50%, idealnie nadają się do jednolitego przedłużania, ale też do konstrukcyjnego Babyboomer.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS paznokcia sztucznego),

  • wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 10-25 sek.),

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

Jesienne stylizacja rządzą się swoimi prawami? Poniekąd… Wraz z zakończeniem lata raczej rezygnujemy z neonowych kolorów, jaskrawych stylizacji, pełnych barw i świeżości, odchodząc raczej w stronę klasyki i lekkiego stonowania. Choć to tylko ogólna zasada. W końcu każda z nas jest inna i w tym tkwi piękno mody. Klasyczne stylizacje paznokci obronią się w każdej sytuacji i o każdej porze roku! Zaś prawdziwym hitem, jeśli chodzi o połączenie niebanalnej prostoty i elegancji z odrobiną nowoczesności, są tak zwane „moon nails” czyli paznokcie zdobione u nasady półksiężycami. Jeśli właśnie o takim efekcie marzysz – wypróbuj nasz twardy żel konstrukcyjny Rose Peach od Slowianka Nail Trends!
Trójfazowy, twardy żel konstrukcyjny Rose Peach od Slowianka Nail Trends to przede wszystkim idealny produkt do konstrukcji sztucznego paznokcia, a także wykonywania każdego rodzaju jego uzupełnień. Doskonale tworzy się nim zarówno podłużną, jak i poprzeczną krzywiznę paznokcia, czyli tak zwaną c-krzywą.
Rose Peach Gel wyróżnia się ciemnoróżowym, eleganckim kolorem brzoskwini, zdecydowanie ciemniejszym niż podobne do niego żele o tej samej formule od Slowianka Nail Trends, czyli Fresh Peach oraz Bright Peach. Dla niektórych lekko przypomina nawet odcień łososiowy.
Twardy żel konstrukcyjny Rose Peach ma nieco większy poziom krycia od dwóch wspomnianych już wyżej żeli – Fresh Peach oraz Bright Peach. Wynosi on około 60-65%. Dlatego przy dłuższych paznokciach, naturalny wolny brzeg praktycznie nie prześwituje, zaś cieńsza warstwa przy skórkach sprawia, iż z łatwością można osiągnąć idealny efekt „moon nails”.
Żel konstrukcyjny Rose Peach charakteryzuje się także nową formułą easy - leveling, czyli inaczej określając – samopoziomowaniem się. Idealnie rozlewa się i wyrównuje na swojej powierzchni, dzięki czemu praca z nim jest bardzo prosta, szybka, a co najważniejsze dokładna. Żel nie spływa na skórki, zapewniając najwyższą jakość świadczonych w salonie usług. Równie pomocna jest jego konsystencja, przez wiele stylistek określana jako „konsystencja gęstego miodu”. Produkt świetnie rozprowadza się pędzelkiem natychmiast po nałożeniu – bez względu na temperaturę łożyska paznokci klientki. Nie trzeba więc czekać na delikatne upłynnienie produktu lub obawiać się, że niższa temperatura utrudni zadowalającą pracę, skuwając produkt i uniemożliwiając jego miękkie ułożenie pod pędzelkiem. Oczywiście, jako iż jest to żel trójfazowy, nie należy zapomnieć o użyciu odpowiedniej bazy oraz nabłyszczacza – tylko od Slowianka Nail Trends!
Wybierz twardy, trójfazowy żel konstrukcyjny Rose Peach Gel w kolorze ciemnoróżowej brzoskwini od Slowianka Nail Trends i ciesz się perfekcyjną stylizacją paznokci! Razem z nami postaw na produkt o najwyższej jakości!

Cechy charakterystyczne żelu konstrukcyjnego Rose Peach Gel:
- kolor ciemnoróżowej brzoskwini
- krycie na poziomie 60-65%
- formuła easy - leveling
- produkt trójfazowy
- czas zacisku: 20-30 sekund
- czas utwardzania LED/SUN - 2 minuty
- gramatura: 15g, 30g, 50g
IsobornylMethacrylate, Silicon dioxide, 2-Hydroxyethyl methacrylate, 1-Hydroxycyclohexylphenyl ketone.