Żel konstrukcyjny (budujący) easy leveling Porcelain Swan 30g

Delikatność i subtelność łabędzia oraz trwałość porcelany w jednym? Trójfazowy żel konstrukcyjny Porcelain Swan dzięki delikatnej mleczno-białej barwie doskonale wpisuje się we współczesne trendy! Wystarczy tylko dobrać odpowiednią bazę oraz top, aby cieszyć się perfekcyjnym efektem końcowym!

Średnio- gęsta konsystencja, formuła easy-leveling, czyli samopoziomowanie się żelu, idealne utwardzanie, jak i zaciskanie – Porcelain Swan Gel zdecydowanie ułatwia oraz skraca czas pracy każdej stylistki!

90,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele konstrukcyjne do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele o średniej konsystencji, łatwo się poziomują, co przyśpiesza pracę w salonie.

Posiadają krycie na poziuomie 20-50%, idealnie nadają się do jednolitego przedłużania, ale też do konstrukcyjnego Babyboomer.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS paznokcia sztucznego),

  • wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 10-25 sek.),

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

„Milky nails”, czyli tak zwane mleczne paznokcie to absolutny hit tego sezonu! Elegancki, bardzo czysty i schludny, a przede wszystkim „niewymuszony” efekt doskonale prezentuje się na dłoniach każdej kobiety. Subtelna porcelana sprawdzi się tak naprawdę w każdych okolicznościach. Bez względu na to czy pozostawimy jej bardzo „gładkie” wydanie, czy też postanowimy nieco zaszaleć z dodatkiem odrobiny błysku. Uwielbiany brokat, lekko mieniąca folia, czy kilka cyrkonii – przysłowiowe sroki zostaną w pełni usatysfakcjonowane! Bez cienia nawet najmniejszych wątpliwości można zatem przyznać, że porcelanowy kolor na stałe zagościł w świecie paznokci! Stąd też nasza propozycja twardego, trójfazowego żelu konstrukcyjnego – Porcelain Swan Gel od Slowianka Nail Trends w kolorze mleczno-białej porcelany! Wpisująca się w trendy, niedawna nowość Słowianki już zdążyła rozkochać w sobie pokaźne grono klientek! Delikatny, mleczno-biały manicure to opcja idealna do każdego rodzaju pracy oraz stanowiska, niezależnie od branży. Zawsze wygląda zmysłowo, elegancko, a przy tym niebanalnie i wyjątkowo.
Żel konstrukcyjny Porcelain Swan Gel właśnie w kolorze subtelnej porcelany świetnie wygląda solo na paznokciach, chociaż równie doskonale podbija neony! Tak naprawdę to uniwersalny produkt, pasujący każdej karnacji – bez wyjątków! Perfekcyjne połączenie delikatności łabędzia z trwałością porcelany oraz większe krycie na poziomie 65-70% to nie jedyne zalety produktu! Wymienić należy również samopoziomowanie się, czyli formułe easy-leveling oraz średnio-gęstą konsystencję, a przez to znaczne ułatwienie i skrócenie czasu pracy stylisty.
Żel konstrukcyjny Porcelain Swan Gel doskonale nadaje się do konstrukcji sztucznego paznokcia oraz jego uzupełnień. Idealnie się zaciska, a także utwardza. Produkt dostępny jest w trzech różnych gramaturach -15g, 30g, 50g, dzięki czemu każdy stylista może wybrać wielkość odpowiednią dla potrzeb własnego salonu kosmetycznego. Wybierz jakość – wybierz nasz profesjonalny trójfazowy żel konstrukcyjny Porcelain Swan Gel, o formule easy leveling od Slowianka Nail Trends! Żel w 100% wpisujący się we współczesne trendy!
NASZA PORADA: Dla idealnego wykończenia stylizacji żelem konstrukcyjnym Porcelain Swan Gel oraz nadania jej jeszcze bardziej eleganckiego charakteru polecamy pokryć go naszym żelem nawierzchniowym Top Coat No Wipe 10ml lub Velvet Top Coat od Slowianka Nail Trends! Z kolei wykończenie produktami: Top No Wipe Unicorn Rose, Top No Wipe Unicorn Gold lub Top No Wipe Unicorn Blue od Slowianka Nail Trends nada stylizacji niepowtarzalnie romantycznego, delikatnego charakteru. Subtelny efekt mieniącego się, diamentowego pyłu w różnych kolorach – po prostu gwarantowany efekt „wow”, idealny na każdą okazje!

Cechy charakterystyczne żelu konstrukcyjnego Porcelain Swan Gel:
- elegancki kolor mleczno-białej porcelany
- krycie na poziomie 65-70%
- samopoziomowanie się – czyli nowa formuła easy-leveling
- produkt trójfazowy
- średnio-gęsta konsystencja
- czas zacisku: 20-30 sekund
- czas utwardzania LED/SUN - 2 minuty
IsobornylMethacrylate, Silicon dioxide, 2-Hydroxyethyl methacrylate, 1-Hydroxycyclohexylphenyl ketone.