Żel konstrukcyjny (budujący) easy leveling Natural Easy Clear 15g

Krystalicznie przezroczysty, jak kawałek lodu lub szkła… Żel konstrukcyjny Natural Easy Clear to przede wszystkim w pełni transparentny produkt, bez efektu zażółcenia, zarówno po jego utwardzeniu, jak i po czasie nawet 3-4 tygodni!

Dzięki formule easy - leveling, a także średnio - gęstej konsystencji żel Natural Easy Clear idealnie nadaje się do budowy sztucznego paznokcia. Żel nie spływa na skórki, dzięki czemu bez wątpienia praca nim dla każdego stylisty należy do bardzo łatwych i przyjemnych!

60,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żel konstrukcyjny do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele średniej konsystencji, łatwo się poziomują co przyśpiesza pracę w salonie. <br>Żel szklano-przeźroczysty, idealny do paznokci w stylu Aquarium lub French konstrukcyjny

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS paznokcia sztucznego),

  • wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 10-15 sek.),

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu, przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

Zwykło się mówić, że kryształ to szczególny, a wręcz jeden z najszlachetniejszych rodzajów szkła, polecany nawet dla najbardziej wymagających klientów. Elegancja, błysk, piękne rozszczepianie światła, a także ręczne wykonywanie przez artystów z pasją – szkło kryształowe to niewątpliwe prawdziwe dzieło sztuki, które już kilka lat temu z powodzeniem zaczęło wracać na salony. Mówiąc prościej - całe szczęście moda na kryształ po prostu zaczęła się odradzać, a jego nieograniczone możliwości, a także niesamowitą klasę doceniono także w świecie paznokci! Marzysz właśnie o czymś podobnym – o perfekcyjnym, nieskazitelnie przejrzystym i pełnym blasku efekcie kryształu na paznokciach? Z pomocą przychodzi nasz trójfazowy żel konstrukcyjny Naural Easy Clear!
To idealna propozycja właśnie dla ciebie! Żel konstrukcyjny Natural Easy Clear to nie tylko gwarancja zadowolenia każdej klientki w salonie. Oczywiście idealnie nadaje się do zaciskania tunelu, stosowania pod hybrydę, jak również do wykonywania bardziej skomplikowanego przedłużania paznokci klientki. Konstrukcyjny Baby Boomer, konstrukcyjny French, czy tworzenie długich, nowatorskich kształtów jako szkielet paznokcia – wszystko na tak! Nie sposób nie wspomnieć jednak, że to produkt idealny dla każdej profesjonalnej instruktorki na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci! W końcu bardzo dobrze tworzy się nim nawet najbardziej wymagające elementy 3D w zdobnictwie!
Twardy żel konstrukcyjny Natural Easy Clear oprócz krystalicznej przezroczystości poszczycić się może również nową formułą easy-leveling, czyli prościej ujmując „samopoziomowaniem się”. Bardzo dobrze rozlewa się i wyrównuje na swojej powierzchni. Dzięki czemu nie zalewa skórek i bardzo ułatwia i przyspiesza pracę każdej stylistki w salonie kosmetycznym. Niebagatelne znaczenie ma również konsystencja żelu, porównywana do gęstego miodu. Żel jest średnio-gęsty, dzięki czemu idealnie rozprowadza się pod pędzelkiem. Włosie pędzelka nie łamie się, gdyż produkt nie jest zbyt ciężki. Przy odrobinie wprawy wystarczy dosłownie parę sekund, aby wykonać pojedynczy paznokieć.
Co jeszcze wyróżnia żel konstrukcyjny Natural Easy Clear od Slowianka Nail Trends? Oczywiście brak efektu zażółcenia! Klientka może więc cieszyć się krystalicznymi, niczym szkło lub kawałek lodu, paznokciami bez obaw o nieestetyczną zmianę koloru!
Produkt ma blokadę UV - nie żółknie zarówno bezpośrednio po utwardzaniu, jak i nawet po 3-4 tygodniach jego noszenia! Z Natural Easy Clear Gel możesz więc cieszyć się tą samą, wysoką jakością stylizacji paznokci – co jest niewątpliwą rzadkością! Produkt nie jest dostosowany do wzmocnienia naturalnej płytki paznokci. Paznokcie dzięki żelowej konstrukcji są twardsze, a stylizacja bardziej wytrzymała. Warto wspomnieć, iż posiada on także minimalną warstwę dyspersyjną którą warto przetrzeć Cleanerem.

Cechy charakterystyczne produktu Natural Easy Clear Gel:
- czas utwardzania – 2 min
- czas zacisku – 15-30 sek. (w zależności od mocy lampy)
- formuła easy leveling
- średnio-gęsta konsystencja
- gramatura 15g, 30g, 50g
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Silica.