Żel konstrukcyjny (budujący) easy leveling Marshmellow 30g

Baby boomer, klasyczny French, a może po prostu konstrukcja sztucznego paznokcia? Z żelem Marshmellow to niesamowicie proste! Trójfazowy żel konstrukcyjny Marshmellow to idealne połączenie formuły ‘easy- leveling’ z tiksotropią, czyli tak zwaną pamięcią cieczy.

Doskonale wyrównuje się na powierzchni, nie spływa oraz nie zalewa skórek klientki. Szybka, wygodna oraz efektywna praca bez bólu gwarantowana! W końcu elegancki kolor ciemnego różu znakomicie ozdobi dłonie każdej klientki - bez wyjątków!

Special Price 65,00 zł Taniej o 25zł -25off 90,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele konstrukcyjne do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele średniej konsystencji, łatwo się poziomują co przyśpiesza pracę w salonie.

Posiadają duże napigmentowanie oraz stabilny pigment (kolor utrzymuje się do 4 tyg.).

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS paznokcia sztucznego),

  • wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 20-40 sek.),

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

Niebanalna prostota, klasa, szyk oraz elegancja… Subtelny kolor ciemnego, ciepłego różu zawsze jest w modzie! Właśnie taki jest nasz trójfazowy, twardy żel konstrukcyjny Marshmellow od Slowianka Nail Trends! Za sprawą niezwykle neutralnej barwy, imitującej naturalny kolor płytki paznokcia żel świetnie zdobi dłonie, a to nie jedyne jego atuty!
Trójfazowy żel konstrukcyjny Marshmellow od Slowianka Nail Trends to przede wszystkim unikatowe połączenie nowej formuły easy-leveling razem z „zachowaniem pamięci cieczy”. Co to właściwie oznacza? Najprościej ujmując to umiejętność idealnego dostosowywania swojej konsystencji. Tiksotropia, bo właśnie o niej mowa znacznie ułatwia cały proces modelowania oraz nadawania kształtu sztucznym paznokciom. Nieco bardziej gęsta konsystencja w opakowaniu – po nałożeniu na paznokieć znakomicie dopasowuje się do temperatury łożyska, upłynniając się. Oczywiście później ponownie powraca do stanu pierwotnego. Brzmi jak magia, prawda? Z pewnością jednak można liczyć na magiczny efekt końcowy! Dzięki połączeniu tiksotropii z nową samopoziomującą się formułą, trójfazowy żel konstrukcyjny Marshmellow od Slowianka Nail Trends to możliwość wykonania stylizacji w znacznie krótszym czasie i przy nieco mniejszym wysiłku. Produkt idealnie wyrównuje się na powierzchni, a przy tym nigdy nie zalewa skórek. Można powiedzieć, że trzyma się swojego miejsca na płytce paznokcia, tak jak kropla chropowatej powierzchni. Nie sposób nie wspomnieć także o bardzo dobrze uregulowanym napięciu powierzchniowym, a także wyjątkowo miękkim układaniu pod pędzlem. Za sprawą wspomnianego już odcienia ciemnego różu, a także 100% krycia żel Marshmellow idealnie nadaje się do wykorzystania solo, jak również tworzenia nieco bardziej skomplikowanych stylizacji – typu Baby Boomer, czy klasyczny Frencz. Może również zostać pokryty przez ulubiony, kolorowy lakier hybrydowy. Nic nie stoi na przeszkodzie! Co ważne – żel konstrukcyjny Marshmellow to całkowity brak uczucia nawet odrobiny dyskomfortu, czy pieczenia podczas utwardzania w lampie! Wszystko dzięki obecności w składzie komponentów całkowicie pochłaniających ciepło reakcji.
Zaufaj doświadczeniu Slowianka Nail Trends! Wybierz nasz profesjonalny trójfazowy żel konstrukcyjny Marshmellow, o formule easy leveling z zachowaną pamięcią cieczy! Profesjonalny produkt – gwarancja najwyższej jakości!
NASZA PORADA: Dla idealnego wykończenia stylizacji żelem konstrukcyjnym Marshmellow polecamy pokryć go naszym żelem nawierzchniowym Top Coat No Wipe 10ml od Slowianka Nail Trends! Niesamowity efekt mokrych, błyszczących paznokci perfekcyjnie podbije piękno koloru ciemnego różu.

Cechy charakterystyczne żelu konstrukcyjnego Marshmellow:
- kolor ciemnego, ciepłego różu
- 100% krycie
- „zachowana pamięć cieczy” – czyli tiksotropia
- formuła easy-leveling
– „samopoziomująca się”
- bardzo dobre napięcie powierzchniowe
- całkowity brak odczucia pieczenia w lampie
- produkt trójfazowy
- czas zacisku: 25-35 sekund
- czas utwardzania LED/SUN - 2 minuty
- gramatura 15g, 30g, 50g