Żel konstrukcyjny (budujący) easy leveling Cotton Candy 30g

Konstrukcja sztucznego paznokcia, popularny Baby Boomer, czy klasyczny French – dla samopoziomującego się, trójfazowego żelu Cotton Candy nie ma rzeczy niemożliwych! Delikatny kolor, bardzo słodkiego różu, a także całkowite krycie to niejedyne atuty tego produktu.

Żel konstrukcyjny Cotton Candy to przede wszystkim produkt z zachowaną pamięcią cieczy, a także zmniejszonym niemal do zera odczuciem pieczenia w lampie. Idealny dla Pań z delikatnymi i cienkimi, czy też uszkodzonymi paznokciami.

Special Price 39,99 zł Taniej o 50.01zł -50.01off 90,00 zł
Najniższa cena oferty z 30 dni: 65,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele konstrukcyjne do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele średniej konsystencji, łatwo się poziomują co przyśpiesza pracę w salonie.

Posiadają duże napigmentowanie oraz stabilny pigment (kolor utrzymuje się do 4 tyg.).

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS paznokcia sztucznego),

  • wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 20-40 sek.),

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

Nowa formuła „easy-leveling” razem z „zachowaną pamięcią cieczy” w jednym produkcie? Tak, to możliwe! Twardy żel konstrukcyjny Cotton Candy od Slowianka Nail Trends jest tego doskonałym przykładem!
Najprościej ujmując – żel z tiksotropią, czyli „pamięcią cieczy” to produkt, który potrafi idealnie dostosowywać swoją konsystencję. Nieco bardziej gęsta w opakowaniu – po nałożeniu na paznokieć znakomicie dopasowuje się do temperatury łożyska i upłynnia, tym samym znacznie ułatwiając proces modelowania i nadawania kształtu przyszłego paznokcia. Oczywiście później ponownie powraca do stanu gęstego. Z kolei formuła easy-leveling to nic innego niż zdolność do „samopoziomowania się”. Dzięki połączeniu obu tych innowacji żel konstrukcyjny Cotton Candy od Slowianka Nail Trends to gwarancja perfekcyjnie wykonanej stylizacji, w znacznie krótszym czasie i przy nieco mniejszym wysiłku.
Produkt idealnie się wyrównuje na powierzchni, a przy tym nigdy nie zalewa skórek. Można powiedzieć, że trzyma się swojego miejsca na płytce paznokcia, tak jak kropla chropowatej powierzchni. Z pomocą żelu Cotton Candy wypracowanie sztucznego paznokcia, niezależnie od jego kształtu, nigdy nie było prostsze! Produkt idealnie miękko układa się pod pędzelkiem, ma bardzo dobrze wyregulowane napięcie powierzchniowe. Nie rozpręża się, idealnie można stworzyć nim tunel.
Jednak trójfazowy, twardy żel konstrukcyjny Cotton Candy to nie tylko szereg zalet, które ułatwiają pracę profesjonalnym stylistkom w salonie! Przecież nie możemy zapominać o oczekiwaniach ich klientek, a żel Cotton Candy jest stworzony również dla nich! Co warto podkreślić - Cotton Candy Gel to także piękny, w 100% kryjący produkt w kolorze bardzo delikatnego, wręcz słodkiego różu, szczególnie pasującego jasnym typom karnacji! Oprócz wspomnianej już konstrukcji sztucznego paznokcia, żel doskonale sprawdza się tworzeniu popularnego Baby Boomer’a, klasycznego French’a, a także pod dowolnego koloru hybrydę. A wszystko całkowicie bezboleśnie! Dzięki obecności w składzie komponentów absorbujących ciepło w 100% klientka nie odczuwa żadnego dyskomfortu i pieczenia. Dlatego jest to szczególnie atrakcyjny produkt dla Pań o cienkich i delikatnych paznokciach, jak również ze zdeformowanym lub uszkodzonym łożyskiem.
Wybierz nasz profesjonalny trójfazowy żel konstrukcyjny Cotton Candy, o formule easy leveling z zachowaną pamięcią cieczy - od Slowianka Nail Trends! Profesjonalny produkt – gwarancja najwyższej jakości!

NASZA PORADA: Dla idealnego wykończenia stylizacji żelem konstrukcyjnym Cotton Candy Gel polecamy pokryć go naszym topem nawierzchniowym Top Coat No Wipe 10 ml od Slowianka Nail Trends! Niesamowity efekt mokrych, błyszczących paznokci perfekcyjnie podbije piękno każdej pracy!

Cechy charakterystyczne żelu konstrukcyjnego Cotton Candy:
- kolor delikatnego, słodkiego różu
- 100% krycie- zachowana pamięć cieczy – czyli tiksotropia
- formuła easy- leveling
- bardzo dobre napięcie powierzchniowe
- całkowity brak odczucia pieczenia w lampie
- czas zacisku: 25-35 sekund
- czas utwardzania LED/SUN - 2 minuty
Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Bisphenol A Epoxy Dimethacrylate, Isobomyl Methacrylate, HEMA, Ricinus Communis Seed Oil, Trimethylbenzoyl Diphenylphospine Oxide, Methyl Benzoylformate, BHT, p-Hydroxyanisole, CI 60725, CI 77007, CI77891, CI 77266, CI 77499, CI 15850, CI 77288, CI77492, CI 77491, CI 77289, CI 73360, CI 42090, CI 19140