Żel konstrukcyjny (budujący) easy leveling Cloudy Beige 50g

Żel konstrukcyjny Cloudy Beige to niemal absolutna klasyka! Kolor biurowego, eleganckiego beżu z pewnością sprawdzi się na każdych paznokciach, niezależnie od okazji. Choć nie tylko! W końcu żelu używać można także pod kolorowe hybrydy!

Przede wszystkim średnio-gęsta konsystencja, samopoziomowanie się oraz rozwiązanie problemu zalewania skórek – Cloudy Beige to produkt w najdrobniejszym szczególe dostosowany do profesjonalnej konstrukcji sztucznego paznokcia oraz jego różnego rodzaju uzupełnień!

120,00 zł
catalog online paypo

Żele konstrukcyjne do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele o średniej konsystencji, łatwo się poziomują, co przyśpiesza pracę w salonie.

Posiadają krycie na poziuomie 20-50%, idealnie nadają się do jednolitego przedłużania, ale też do konstrukcyjnego Babyboomer.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS paznokcia sztucznego),

  • wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 10-25 sek.),

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

Stylizacja paznokci w odcieniach beżu to absolutny, niemal ponadczasowy hit! Ten jeden z najpopularniejszych kolorów każdego sezonu idealnie komponuje się z całkowicie różnorodną garderobą – elegancka mini, klasyczna mała czarna, kwiecista, letnia sukienka, czy zwykły biały t-shirt i jeansy… Bez znaczenia! Zachwycający efekt pozostaje niezmienny! Beżowe paznokcie są uwielbiane przez wszystkie minimalistki, czy zwolenniczki reguły „mniej znaczy więcej”. Choć nie tylko! W końcu nie należy zapominać, że klasyczne i proste barwy stanowią doskonały podkład do eksperymentowania i wprowadzania nuty odrobiny szaleństwa!
Uniwersalność, łatwość dopasowania do każdego innego wzoru, czy koloru – to właśnie zalety beżu, a więc i także naszego trójfazowego, twardego żelu konstrukcyjnego Cloudy Beige Gel od Slowianka Nail Trends!
Cloudy Beige Gel od Slowianka Nail Trends w kolorze eleganckiego, biurowego beżu idealnie nadaje się do konstrukcji dowolnego kształtu sztucznego paznokcia oraz różnorodnych jego uzupełnień. Dzięki bardzo dużej transparentności Cloudy Beige Gel zapewnia uzyskanie niezwykle naturalnego efektu, doskonale pasującego do biurowej, czy urzędowej pracy, a także oficjalnych imprez rodzinnych. W końcu to tylko 30-40% krycia! Chociaż aby cieszyć się zachwycającym efektem wystarczy tylko położyć odpowiedni top nabłyszczający - produkt ten może być również wykorzystany pod kolorowe hybrydy. Wszystko w zależności od indywidualnych preferencji oraz życzenia klientki!
Twardy żel konstrukcyjny Cloudy Beige Gel od Slowianka Nail Trends to także gwarancja dużo wygodniejszej i szybszej pracy dla stylisty. A wszystko dzięki nowej formule easy - leveling, czyli samopoziomowaniu się oraz średnio – gęstej konsystencji! Cloudy Beige Gel doskonale się poziomuje, to znaczy, że rozlewa się i wyrównuje na swojej powierzchni. Produkt nie jest zbyt rzadki i nie spływa na skórki. Konsystencja gęstego miodu zapewnia bardzo łatwe, wygodne i szybkie rozprowadzenie produktu pędzelkiem, tak naprawdę od razu po nałożeniu, niezależnie od temperatury łożyska paznokcia. Z pomocą żelu konstrukcyjnego Cloudy Beige Gel od Slowianka Nail Trends można bardzo dobrze stworzyć zarówno podłużną, jak i poprzeczną krzywiznę paznokcia. Nie rozpręża się, nie otwiera. Idealnie utrzymuje tunel. Produkt dostępny jest w trzech różnych gramaturach -15g, 30g, 50g, dzięki czemu każdy stylista może wybrać wielkość odpowiednią dla potrzeb własnego salonu kosmetycznego. Wybierz twardy, trójfazowy żel konstrukcyjny Cloudy Beige Gel w eleganckiego, biurowego beżu od Slowianka Nail Trends i ciesz się perfekcyjną stylizacją swoich paznokci! Razem z nami postaw na profesjonalny produkt o najwyższej jakości!

Cechy charakterystyczne żelu konstrukcyjnego Cloudy Beige Gel:
- kolor eleganckiego, biurowego beżu
- krycie na poziomie 30-40%
- nowa formuła easy-leveling
– czyli samopoziomowanie się
- produkt trójfazowy
- średnio-gęsta konsystencja
- czas zacisku: 20-30 sekund
- czas utwardzania LED/SUN - 2 minuty
- gramatura: 15g, 30g, 50g
IsobornylMethacrylate, Silicon dioxide, 2-Hydroxyethyl methacrylate, 1-Hydroxycyclohexylphenyl ketone.