Żel konstrukcyjny (budujący) Milky Rose 30 g

Milky Rose to elastyczny, trójfazowy, samopoziomujący się żel konstrukcyjny, zapewniający około 20-30% krycia. Efekt przezroczystych paznokci z delikatnie różową mgiełką? Z Milki Rose Gel – gwarantowany!
 
Żel konstrukcyjny Milky Rose idealnie nadaje się do tworzenia tunelu, wykonywania stylizacji typu Baby boomer, czy za sprawą posiadania niedużej ilości wiązań kauczukowych - wzmocnienia naturalnej płytki paznokciowej. Do tego bardzo łatwa i szybka aplikacja, doceniana przez każdą stylistkę!
 
Special Price 65,00 zł Taniej o 25zł -25off 90,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele konstrukcyjne do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele o średniej konsystencji, łatwo się poziomują, co przyśpiesza pracę w salonie.

Posiadają krycie na poziuomie 20-50%, idealnie nadają się do jednolitego przedłużania, ale też do konstrukcyjnego Babyboomer.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS paznokcia sztucznego),

  • wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 10-25 sek.),

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

Stylizacja paznokci odpowiednia na każdą okazję, bez wyjątków? Bez względu na wykonywany przez siebie zawód, czy zwyczajne, codzienne obowiązki, a także pojawiające się w międzyczasie rodzinne okazje zawsze chcesz wyglądać stylowo i elegancko, a przy tym zmysłowo, kobieco i wyjątkowo? Można by powiedzieć – „nic trudnego”! A jednak… Biorąc pod uwagę jak wiele sytuacji trzeba by wziąć pod uwagę – między innymi oficjalne spotkania w pracy, wakacyjne wyjazdy z przyjaciółmi, jak i pozostałe uroczystości rodzinne... Wymieniać można bez końca! Jednak niezależnie od tego wszystkiego z pomocą przychodzi tutaj nasz profesjonalny żel konstrukcyjny Milky Rose. Na czym polega jego wyjątkowość oraz idealne dopasowanie do każdej okazji? Chociaż oczywista klasyka i prostota w każdej sytuacji obroni się sama, czasami warto ją nieco udoskonalić.
Co dokładnie mamy na myśli? Nasz żel konstrukcyjny Milky Rose Gel to idealne połączenie efektu przezroczystych paznokci z delikatnie pokrywającą je różową mgiełką.Z jednej strony to bardzo elegancki produkt, o niezwykle stonowanym, wręcz wydawać by się mogło niedostrzegalnym kolorze, z drugiej strony zaś produkt zaskakujący swoją naturalnością i szalenie atrakcyjną neutralnością. Po prostu czysta perfekcja! Delikatność żelu konstrukcyjnego Milky Rose Gel bardzo dobrze sprawdzi się także w przypadku chęci wykonania idealnego zdobienia typu „Baby Boomer”. Niezwykle ciekawa alternatywa dla klasycznego frencza! Rozwiązanie praktycznie idealne w każdych okolicznościach!
Co jeszcze przemawia na korzyść Milky Rose Gel? Chociaż niejedną klientkę oczaruje po prostu mleczno-różowy odcień produktu, dużą uwagę każdej pani przykuje także fakt obecności w żelu wiązań kauczukowych. Chociaż stosunkowo niewielkiej... Niemniej dzięki temu Milky Rose Gel doskonale nadaje się do wzmocnienia naturalnej płytki paznokciowej – jest to elastyczny produkt, szczególnie polecany do tego rodzaju salonowych przedłużeń.
Trójfazowy Milky Rose Gel to także średnio-gęsta konsystencja, a także nowa formuła easy leveling, inaczej mówiąc „samopoziomująca się”. Obie cechy zapewniają styliście bardzo przyjemną, szybką i prostą pracę. Dodatkowo żel konstrukcyjny niezwykle dobrze rozprowadza się pędzelkiem, zaraz po nałożeniu na łożysko paznokcia, niezależnie od jego temperatury. Nie zalewa skórek. Jest idealny do tworzenia tunelu (pinching gel). Nie sposób nie docenić ogromu jego zalet!
Wybierz jakość – wybierz nasz profesjonalny trójfazowy żel konstrukcyjny Milky Rose, o formule easy leveling od Slowianka Nail Trends!

Cechy charakterystyczne żelu Milky Rose:
- 20-30% krycia
- mleczno-różowy odcień
- czas wysychania: SUN POWER/LED - 90s, UV - 2 min
- zacisk/pinching: 20-30s
- delikatnie amortyzuje
- średnio-gęsta konsystencja
- produkt trójfazowy
- gramatura: 15g, 30g, 50g