Żel konstrukcyjny Combi Pink 30 g

Żel konstrukcyjny Combi Pink jest wysoce elastyczny ze względu na zawarte w nim wiązania kuczukowe. Występuje w kolorze różowo transparentnym. Ma średnio gęstą konsystencję budyniu. Nie poziomuje się ani nie reaguje na zmiany temperatury otoczenia. Położony przez profesjonalną stylistkę manicure staje się twardy po polaryzacji, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Skutecznie używany jest do przedłużania paznokci oraz do żelowania naturalnej płytki paznokciowej. Ma doskonały zacisk oraz wysoką dyspersję.

120,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele konstrukcyjne do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele o kremowej konsystencji, prawie zerowej lepkości, nie poziomują się, dzięki czemu mozna nimi budować kilka paznokci na raz.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS sztuczengo paznokcia), wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 20-30 sek.)

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

Żel konstrukcyjny Combi Pink z oferty Slowianka Nail Trends jest preparatem o konsystencji średnio gęstego budyniu. Ma kolor różowo-transparentny. Charakteryzuje go wyjątkowa, jak dla żelu konstrukcyjnego, elastyczność, którą powodują wiązania kauczukowe. Dzięki tej plastyczności Combi Pink nie rozwarstwia się, jak również bardzo dobrze współpracuje z płytką paznokciową odpowiadając na jej dynamikę. Ten żel nie poziomuje się, zatem nie spływa na skórki. Jest to jego duża zaleta, dzięki której uzyskuje się szybkie, estetyczne efekty stylizacji paznokci. Charakteryzuje go wysoka dyspersja, co daje gwarancję przylegania hybrydy bez pękania, czy rozwarstwiania się obu preparatów.
Jest to materiał, który cechuje doskonały zacisk, co sprzyja dopracowaniu stylizacji manicure po pierwszej, krótszej, fazie utwardzania. Skraca to proces wykonania manicure, odciąża dłoń klientki/klienta. Zważywszy na wszystkie te właściwości, Combi Pink skutecznie się nakłada. Używany w profesjonalnym salonie manicure ma zastosowanie do efektywnego przedłużania naturalnej płytki paznokciowej, jak również do żelowania paznokci pod warstwę lakieru hybrydowego.
Ze względu na swoją przezroczystą, jasnoróżową barwę, pięknie komponuje się z jasnym, blado-różowym łożyskiem paznokcia. Istotne jest, że Combi Pink nie reaguje na temperaturę otoczenia, ani w czasie wykonywania stylizacji paznokci, ani po polaryzacji pod lampą. Po procesie utwardzania, żel ten staje się wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne.
Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Methacrylate, HEMA, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Silica Dimethyl Silylate, Mono-2-(Methacryloyloxy)ethyl Succinate, Polyethyleneglycol Diacrylate, Urethane Acrylate, Methyl Benzoylformate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, BHT, Aliphatic Urethane Diacrylate, Diethylene Glykol Monomethylacrylate, Octocrylene, Ethylhexyl Acrylate, Pentamethyl Piperidinyl Sesquisebacate, Zinc Sulfide, Methyl-1,2,2,6,6-pentamethyl-4-piperidyl Sebacate, p-Hydroxyanisole, Polyester Resin, PEG-4 Trimethylolpropane Triacrylate, Cyclohexane, Ethylene Glycol Diacrylate, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Hydrogenated Polyisobutene, Mica, Hydroquinone, Benzoic Acid, Toluene, Modified Polysiloxane, +/- CI 77231, CI 77220, CI 77891, CI 15850, CI 73915.