Ultra Bond 10ml

Ultra Bond jest produktem bezkwasowym, który nakładamy na odtłuszczony Cleanerem zmatowiony paznokieć. Nie zastępujemy nim bazy a uzyskujemy dzięki niemu trwalszy efekt. 

27,00 zł
catalog online paypo

Na zmatowiony, odpylony i odtłuszczony Cleanerem paznokieć nanieść cienką warstwę Ultra Bond. Odczekać 60 sekund do wyschnięcia, Następnie nałóż swoją ulubioną bazę.

Zwiększ przyczepność bazy z nowym preparatem Ultra Bond od Slowianki Nail Trends. Ultra Bond znacznie zwiększa adhezję, czyli przyczepność bazy, żelu czy Acrygelu do naturalnej płytki paznokcia. Jeśli Twoje stylizacje nie są trwałe koniecznie wypróbuj preparat Ultra Bond a zobaczysz niewiarygodną różnicę. Ultra Bond jest produktem bezkwasowm, który nakładamy na odtłuszczony Cleanerem zmatowiony paznokieć. Nie zastępujemy nim bazy a uzyskujemy dzięki niemu trwalszy efekt. Zaaplikuj cienką warstwę starając się omijać skórki i wały paznokciowe. Produkt pozostaw do wyschnięcia - nie utwardzaj w lamie UV/LED. Sposób użycia: Użyj polerki do zmatowienia naturalnej płytki paznokcia. Odtłuść paznokieć za pomocą Cleanera. Nałóż cienką warstwę Ultra Bond na paznokieć i zaczekaj około 60 sek. do wyschnięcia produktu. Nałóż wybraną bazę i wykonaj swoją wymarzoną stylizację.
Ethyl Acelate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Methacrylate