Top Coat No Wipe Unicorn Gold 10 ml

Top Coat No Wipe Unicorn Gold powtarza wszystkie zalety Top Coat No Wipe: jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie pęka i nie przeciera się, tworzy idealnie gładką warstwę na każdym rodzaju stylizacji paznokci. Wnosi jednocześnie do manicure swój piękny blask złotej skóry kameleona. W zależności od bazy i rodzaju oświetlenia, mieni się jasnym i ciemniejszym złotem, nawet wpadającym w rudość, aż do zielonkawo mieniącego się złota. Odcień blasku zmienia się w zależności od jasnej, ciepłej, ciemnej czy czarnej hybrydy. 

49,99 zł
catalog online paypo

Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta, nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Produkt posiada brokatowe (gliterowe) drobinki - pyłki, pajetki, holograficzna folia, płatki, itp.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

Top Coat No Wipe Unicorn Gold jest siostrzanym artykułem dla Top Coat No Wipe polecanym przez Slowianka Nail Trends. Oba preparaty mają tą samą konsystencję, jednakową strukturę, dają ten sam efekt utwardzania. Obydwa charakteryzują się unikalną trwałością, są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ma to kluczowe znaczenie dla osób wykonujących prace fizyczne, chcących zawsze wyglądać modnie. Ale nie tylko. Piękne paznokcie przez 5 tygodni to kusząca perspektywa dla każdego.
Top Coat No Wipe Unicorn Gold ma wysoką plastyczność, więc powierzchnia tego topu jest zawsze idealnie gładka. Dodatkowy atut tego topu to cieniutka folia nadająca płytce paznokciowej teksturę skóry kameleona. Tak wykonany manicure pokrywa bazę mieniącymi się odcieniami jasnego lub ciemnego złota, złota wpadającego w rudość, aż do barwy złota mieniącego się zielenią. Niepowtarzalny efekt wykończenia bazy zależy od rodzaju oświetlenia i kierunku, z którego pada światło a także od koloru bazy. Folia składająca się na Top Coat No Wipe Unicorn Gold, nie zaburza idealnie gładkiej powierzchni tego preparatu, nie powoduje wypukłości ani nie daje efektu ostrych drobinek. Idealnie aksamitna płaszczyzna jako efekt stylizacji manicure do 5 tygodni - to jest piękna propozycja.
Top Coat No Wipe Unicorn Gold położony na hybrydę w ciepłej barwie daje piękny efekt wizualny. Jeżeli baza jest jasna, uzyskamy efekt delikatnego złota. Dla bazy ciemnej, wręcz czarnej, Unicorn Gold błyszczy zielonym złotem. Top Coat No Wipe Unicorn Gold współgra z wieloma kolorami - czerwienie, bordo, brązy, żółcie i pomarańcze pokryte tym topem dają piękne, “kameleonowe” odcienie. Urokliwie prezentują się letnie neonowe barwy, nabłyszczone odcieniami złota.
Top Coat No Wipe Unicorn Gold stosuje się, tak jak Top Coat No Wipe, na wszystkie rodzaje paznokci: sztuczne i naturalne. Należy pamiętać, aby przez kilkanaście sekund pozwolić temu preparatowi ostygnąć bez dotykania, aby nie pozostawić na nim śladów.
Aliphatic Urethane Acrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Acrylates Copolymer, Dimethicone, Styrene/Acrylate Copolymer